Yukarı Dikmen Mahallesi Eca Servisi

Posted by

Dikmen ECA Servisi olarak, uzun süredir kombi ve şofben konusunda; bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Yılların verdiğin deneyimle ustalaştığımız bu alanda, titiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Niteliği sebebiyle, titiz bir yaklaşım isteyen kombi ve şofben bakım ve onarım işi, deneyimsiz ellere bırakılmayacak kadar titiz bir çalışma gerektirmektedir.

Biz Dikmen ECA Servisi olarak bu konuda sizi pişman etmeyecek bir servis sunduğumuz konusunda eminiz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, bizi motive etmekle birlikte işimizi daha da özenli yapmamızı sağlıyor.

Kombiler, kullandıkları yakıtın insan hayatı üzerindeki tehlikesi sebebiyle ciddiye alınmalıdır. Meydana gelen bir arıza, verimliliği düşürebileceği gibi can sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir. Gaz kaçağı gibi durumlar, hayati tehlike yaratabilecek patlamalara sebep olabilir.

Lütfen arıza lambası yanıyorsa veya başka bir problem varsa bunu dikkate alın. Bu hem sizin, hem de çevrenizdeki insanların can sağlığı için önem arz edebilir.

Dış gövde ısınması, ateşleme hatası, su kaçağı vs. gibi durumlar, hafife alınmaması gereken durumlardır.

Arıza sebeplerinin zamanında ortadan kaldırılmaması ve onarılmaması sebebiyle, her yıl kombilerle ilgili onlarca kaza meydana gelmektedir. Bakım ve onarıma verdiğiniz ücretler, sizi maddi, manevi çok daha büyük bir zarardan koruyacaktır

Dikmen ECA Servisi olarak, kombilere dair sahip olduğunuz sıkıntıları çözme garantisi vermekteyiz; fakat siz bu problemlerin oluşmasını senelik kombi bakımınızı düzenli olarak yaptırarak önleyebilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz bakım hizmeti sayesinde, kombiniz daha verimli ve uzun ömürlü olabilir.

Düzenli bakım ve onarımla birlikte, kombinizi kullanırken kullanım kılavuzuna riayet etmeniz de son derece önemlidir. Gözlemlerimize göre, arızaların azımsanmayacak bir kısmı yanlış kullanım sebebiyle olmaktadır.

Güler yüzlü ve şeffaf hizmet anlayışımızla, yıllardır siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.

Hep daha iyiye ulaşmak için yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla, yeni teknolojilere hızlıca adapte olmaya çalışarak, yenilikçi bir düsturla bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Dikmen ECA Servisi, bugün sağladığı kaliteli standartlarını, yerinde saymamasına borçludur.

Dikmen ECA Servisi, şofben konusunda da sizlere hizmet sunmaktadır. Su ısıtarak, hayatımıza sunduğu kolaylıkların yanında, şofbenler de kombiler kadar hassas yaklaşılması gereken cihazlardır.

Gaz kaçağı gibi durumlar, ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple, şofbenleriniz için de kombi gibi hassas davranmanız önemlidir.

Kombiler için önerdiğimiz gibi, şofbenlerinizin de senelik bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Dikmen ECA Servisi olarak sıcacık, mutlu, sağlıklı bir hayat yaşamanızı temenni etmekle birlikte, mutluluğunuzu ve sağlığınızı kötü etkileyecek ihmallerden kaçınmanızı diliyoruz. Kombi ve şofben bakımı hafife alınmaması ve herkese emanet edilmemesi gereken konulardır.

Biz, eğitimli ve sertifikalı personellerimizle, size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Canınızı ve malınızı, deneyimsiz ellere emanet etmeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir