Yenimahalle Ferroli Servisi

Posted by

Yenimahalle Ferroli Servisi olarak ferroli marka her türlü kombi ve şofben cihazların tamir bakım ve onarım işlemleri kaliteli ve garantili olarak yapılmaktadır.

Uzun yıllar kullanılan elektrik bu cihazlar her zaman düzenli olarak bakım isterler, bu bakımlar yapılmazsa kış ortasında veya istenmeyen bir anda sizi mağdur edebilirler.

Bu cihazların çalışma randımanları çok önemli olduğundan mutlaka düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Yenimahalle Ferroli Servisi, bölgedeki kombi ve şofben kullanıcılarının istemiş olduğu ve arzu ettiği özellikleri barındıran tek servistir. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler kaliteli, temiz ve profesyoneldir.

Ayrıca Yenimahalle Ferroli Servisi olarak ferroli marka kombi ve şofben cihazlarının tamir ve bakımlarını ekonomik olarak yapmaktadır.

Kombi ve şofben cihazları kış ayları gelmeden 2 veya 3 ay önce mutlaka elden geçirilmeli ve düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Kombi bakımı yapılırken mutlaka, performans testi, parça testi, sıcak su testi ve kombinin peteklere su pompalama testi yapılmalıdır ve bu durum her sene kışa girmeden önce tekrarlanmalıdır.

Bu testlerin neticesinde bir sorun ile karşılaşılırsa derhal müdahale edilerek sorun giderilmelidir. Bu müdahaleler ve parça değişimleri asla müşteri onayı alınmadan yapılmamaktadır. Yapılan tüm işlemler Yenimahalle Ferroli Servisi olarak 1 yıl garantilidir.

Ferroli marka kombi ve şofben cihazları kurulumu esnasında ve sonrasında müşterilerimiz detaylı olarak bilgilendirilmekte ve garanti belgeleri onaylanarak teslim edilmektedir.

Ayrıca, servis olarak tavsiyemiz bu tip cihazların mutlaka kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılmasıdır. Kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılan cihazlar daha uzun süre ve daha verimli çalışmaktadır.

Teknik servislerin kaliteli hizmet vermesi ve kurumsal olarak çalışması için iyi eğitimli ve profesyonel kişiler ile çalışması gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlülük konularında da sürekli olarak bilgilendirilmeli ve eğitilmelidir.

Ferroli markasının ağırlığı ve bilinci ile 25 yıldır Yenimahalle semtinde hizmet veren firmamız bu ilkelerinden ve vizyonundan asla taviz vermemiştir. Bu durumun neticesinde de bölge halkı tarafından her zaman parmakla gösterilen bir firma olmuştur.

Yenimahalle Ferroli Servisi bünyesinde çalışan personellerimiz gerekli sertifikaları ve eğitimleri almış personellerdir. Gerekli tüm evrakları da almış olan uzman çalışanlarımız liyakat esasına göre firmamızda bulunmaktadır.

TSE ve ISO9001 belgeli firmamızda çalışan tüm personellerimiz güler yüzlü ve işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır.

Ferroli marka kombi cihazınızın dış gövdesinde aşırı ısınma varsa, yanma odası dolmuş demektir. Bu durumda yanma odasının temizlenmesi gerekmektedir. Yenimahalle Ferroli Servisi olarak bu tip temizlik işlemleri profesyonel olarak yapılmaktadır.

Şofben cihazları bulundukları ortam itibari ile nemli ve sıcak ortamda çalışmaktadır. Bu nemli ortam zamanla şofben içerisinde bulunan bazı parçaların arızalanmasına sebep olmaktadır.

Bu tip arızalara kesinlikle konusunda uzman olmayan kişiler müdahalede bulunmamalıdır. Konusunda uzman çalışanları bulunan servisimiz her zaman bu konularda hizmete hazırdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir