Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi olarak müşterilerimize her zaman ekonomik çözümler sunmaktayız ve alanında uzman ve tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışma şekli olarak da 7/24 vardiyalı sistemi benimsemiş bulunmaktayız.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi, Demirdöküm marka kombi cihazları, klima cihazları, şofben ve kazan sistemlerinin tamiri ve bakımını garantili olarak ve kaliteli olarak yapmaktadır.

Müşterilerimize her zaman tavsiyemiz mutlaka tesisatlarını 5 yılda bir temizletmeleridir. Çünkü bu temizlik sayesinde cihazlarınız daha verimli ve daha uzun ömürlü olacaktır.

Demirdöküm marka kombi cihazlarında gaz kaçağı varsa hemen doğal gazı kesip, pencere ve kapıların açılması gerekmektedir. Havalandırma işlemi yapılarak ortamdaki gaz tehlikesi giderilmiş olmaktadır.

Yaptığımız her işlemden önce mutlaka müşterilerimize bilgi verilerek onların onayları alınır. Müşteri onayı olmadan hiçbir cihazınıza müdahalede bulunulmaz.

Ayrıca müşterilerimizin ev ve iş yerlerindeki cihazlarının kontrolü ve bakımı için gelindiğinde galoş kullanmak mecburidir. Temizlik ve titizlik şirketimizi önemli kuralları arasındadır.

Yıllık bakımlarından, parça değişimlerine kadar pek çok işlem için Yenimahalle Demirdöküm Servisi ile bağlantı kurarak destek alabilirsiniz.

Bazen kombi cihazınızda radyatörden kombiye gelen dönüş hattı sorunu yaşanabilir. Böyle bir tıkanma söz konusu ise bu durum hem cihazınızın derecesini artırır hem de faturanızı arttırır.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi’ne göre sonuç olarak da cihazdan istediğiniz verimi alamazsınız.

Demirdöküm marka kazan cihazınızdan bazen duman çıkma sorunu görülebilir. Bu durum ise kazanın yakıtı tam olarak yakmadığının göstergesidir. Bu durumu çözmek için kazan yakıt besleme süresini azaltabilirsiniz.

Yaklaşık 2 saat kadar bekledikten sonra kazanı tekrardan gözlemlemeniz ve sorun devam ediyor ise mutlaka Yenimahalle Demirdöküm Servisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Alanında tecrübeli personeller ile arızanız veya kurulumunuz teknik servisimiz tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Demirdöküm marka klima cihazlarınızın montajında mutlaka karot makinesi kullanılması gerekmektedir. Teknik servisimiz asla matkap kullanmamakta ve karot makinesi kullanmaktadır. Çünkü matkap duvarınızda zarar verebilir.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi teknolojiyi de her zaman takip etmektedir. Gerek atölyede gerekse de gezici araçlarda her zaman son model alet ve ekipman kullanmaktadır.

Ayrıca, artık günümüzde hemen her firmanın web sitesi vardır. Buna paralel olarak da firmamız alanında parmakla gösterilen bir web sitesi faaliyete geçirmiştir.

Bu web sitemizde güncel fiyat listemiz ve parça fiyatlarımız ile beraber her türlü sorununuza cevap bulabileceğiniz hizmetlerimiz ile firmamız hakkında bilgilerimiz bulunmaktadır.

Yenimahalle semtinin hemen her noktasına hizmet götüren Yenimahalle Demirdöküm Servisi, yeni yatırımlar ile servis ağını genişletmekte ve aynı zamanda araç filosunu da sürekli olarak yenilemektedir.

Gezici servis araçlarımızda hemen her sorunu çözecek donanımlar bulunmaktadır. Ayrıca yaptığımız her işlemde orijinal Demirdöküm marka yedek parça kullanılmaktadır.

Firma olarak asla çin malı yedek parça, yan sanayi yedek parça ve çıkma parça kullanılmamaktadır.

Yorum yapın