Yenimahalle Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Yenimahalle Alarko Servisi

Yenimahalle Alarko servisi, Başkent Ankara’da ikamet eden siz değerli Yenimahalle sakinlerinin Alarko markalı klima, kombi, şofben ve kazan sistemi ürünleriniz ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştirmektedir. Servisimiz sizlere yalnızca bir telefon mesafesinde.

7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Yenimahalle Alarko servisi, Alarko markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapacaktır. En kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz destekle yanınızdayız.

Kombi kullanımınızda kış ayları öncesinde detaylı bakım yaptırmanız sorunsuz ve ekonomik kullanım yapabilmeniz için şarttır. Oda termostatı taktırmak istiyorsanız, termostatın kapıdan, camdan uzak ve odanın orta yerinde bir noktada konumlandırılmasına dikkat edilmelidir.

Kalorifer peteklerinizin önünün kapatılması ısı kaybına yol açacaktır. Eşyalarınızın konumlandırılması sırasında bu durumu göz önünde bulundurun.

Gaz kokusu duyarsanız hemen alo 187’yi arayın. Kapıları ve pencereleri açın, kesinlikle elektrik prizlerine dokunmayın, çakmak ya da kibrit yakmayın. Apartmanda gaz kokusu duymanız halinde komşularınızı uyarın, apartman sokak kapısını açık bırakarak temiz hava girişi sağlayın.

Alarko kombi bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Cihazınızın çalışması sırasında aşağı ya da yukarı dalgalanmalar oluyorsa basınç sorunu söz konusudur. Sorunun çözümü için Yenimahalle Alarko servisi çağrı merkezini arayın.

Kaçak akım koruması için regülatör kullanmanız şarttır. Ana kart arızaların önüne regülatör kullanımı ile geçmek mümkündür. Alarko kombi kullanımınızda regülatörünüzün olması, cihazınızın uzun ömürlü kullanımınızı sağlamak konusunda son derece önemlidir.

Alarko kazan sistemi kullanımında ısıtma devresi tesisatına su doldurulması öncesinde tesisatın temizlenmesi gereklidir. Sistemin ilk doldurulmasında sisteme içilebilir nitelikte su doldurulmalıdır.

Kazan sisteminizin verimli çalışabilmesi için soğuk haldeki suyun basıncının 1-1.5 bar arasında olması gerekir. Bu basıncın altına düşüldüğünde tesisatın basıncı arttırılmalıdır.

Alarko şofben devreye girmiyorsa, sorun büyük ihtimalle voltajdan kaynaklanıyordur. Gerekli ölçümleri yaptırın.

Klima cihazının iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması sonucunda bakterilerden arındırılması mümkündür. Bu işlem sizin ve ailenizin sağlığı için son derece önemlidir.

Yenimahalle Alarko servisi olarak Alarko klima cihazınızın periyodik bakımı konusunda siz değerli Yenimahalle sakinlerinin yanındayız.

Klima kullanımınız esnasında cihazdan koku geliyorsa, bu durum cihazınızın bakım zamanının geldiğinin göstergesidir. En kısa sürede servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz.

Yenimahalle Alarko servisi siz değerli müşterilerine,  Alarko markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayacak hasarlar gerçekleşecektir.

Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu ev ya da işyerinizde en kısa sürede çözelim. Zamanınız size kalsın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir