Yaşamkent Eca Servisi

Posted by

Yaşamkent Eca Servisi Yaşamkent semtinde verdiğimiz hizmetlerden dolayı her zaman takdir toplamıştır. Ayrıca, 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile de hizmet vermektedir.

Tüm dünyada ve ülkemizde yoğun şekilde tercih edilen ve kullanılan Eca marka kombi ve şofben cihazları hemen her evde kullanılmaktadır.

Bu kadar yoğun şekilde kullanımları neticesinde de elektrikli ve elektronik cihazlar oldukları için mutlaka zamanla arıza vereceklerdir.

Tüm bu arızalarının çözümü için kurulmuş olan Yaşamkent Eca Servisi, yapmış olduğu tüm işlerde ve hizmetler garantili, temiz, kaliteli ve kusursuz hizmet vermektedir. Kombiler çevre dostu, enerji yönünden ekonomik cihazlardır.

Yaşamkent Eca Servisi olarak tavsiyemiz her sene kışa girmeden önce düzenli olarak mutlaka cihazlarınızın bakım onarımlarının yapılmasıdır. Aksi takdirde cihazlarınızdan verim alamazsınız ve sık sık arıza durumları ortaya çıkabilir.

Yaşamkent Eca Servisi olarak stoklu çalışmamız da çok büyük bir avantajdır ve müşterilerimizde bu avantajın bilincindedir.

Oluşabilecek arıza durumunda parça değişimi gerekirse, müşterilerimiz asla parça bekleme gibi sorun yaşamazlar ve mağdur olmazlar.

Yeni aldığınız Eca marka kombi ve şofben cihazlarınızın kurulumunu da profesyonel çalışanlarımız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kurulumun ardından garanti belgeniz onaylanarak, cihaz hakkında detay bilgiler müşterilere anlatılır.

Ayrıca Yaşamkent Eca Servisi olarak tavsiyemiz cihazlarınızın mutlaka kullanım kılavuzunda belirtilen şekillerde kullanılmasıdır.

Kullanım kılavuzunda belirtilen cihazlar daha uzun yıllar ve daha verimli olarak kullanılmaktadır. Ömrünü tamamlamış bacalı kombi cihazları mutlaka hermetik kombi cihazları ile değiştirilmelidir.

Eğer değiştirilmeyecekse kombinin bacası mutlaka çelik baca takılarak kullanılmalıdır. Ayrıca, kombi için camlarda açılan havalandırma delikleri de asla kapatılmamalıdır.

Yaşamkent Eca Servisi bölgede geniş servis ağı bulunan tek firmadır. Geniş servis ağı ile verdiğimiz hizmet neticesinde müşteri memnuniyeti maksimum seviyededir ve her zaman bölge halkı tarafından da takdir edilmektedir.

Ferroli marka şofben cihazını geniş kapsamlı işyerine kurduracaksanız, elektrik tesisatınızın mutlaka ona göre yapılması gerekmektedir.

Çünkü yoğun şekilde kullanılacak olan büyük tesislerde kabloların kalınlığının ve sigortanın amperinin büyük önemi vardır.

Yaşamkent Eca Servisi olarak kombi ve şofben cihazlarının kurulumu ve elektriklerinin bağlanması gibi konularda kaliteli ve garantili hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak, müşteri temsilcimize bilgilerinizi bırakıp randevu oluşturmaktır.

Oluşacak randevunun akabinde donanımlı ve konusunda uzman personeller ile gezici servislerimiz adresinize intikal ederek sizlerin de onayını aldıktan sonra işlemlere başlayacaktır. Yapılan her işimiz Yaşamkent Eca Servisi ismi ile harika işlere imza atan firmamız garantisi altındadır ve garantisi 1 yıldır.

Ayrıca, oda termostatı taktıracaksanız,takılacak yer mutlaka kapıdan veya camdan uzak olmalıdır. Teknik servis olarak tavsiyemiz odanın orta yerinde bir yerde olmasına özen gösterilmelidir.

Kombi cihazlarınızın termostat ile ilgili yapılacak olan her türlü işlemde Yaşamkent Eca Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir