Sincan Vaillant Servisi

Posted by

Sincan Vaillant Servisi, konusunda profesyonel çalışanları ile Sincan semtindeki müşterilerine kombi ve şofben konularında kaliteli hizmet sunan bir teknik servistir.

Vaillant marka kombi cihazlarınızın bakımları mutlaka düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Özellikle baca kısmının kontrol edilmesi cihazın sağlıklı çalışması açısında çok önemlidir.

Hatta mümkünse bacasız kombi olan hermetik kombilere geçilmesi Sincan Vaillant Servisi olarak tavsiyemizdir.

Sincan semtinin her noktasına kaliteli hizmet götüren servisimiz, bölgedeki pek çok ilklerinde sahibidir. Gerek iş güvenliği olsun, gerek TSE veya ISO9001 kalite belgeleri olsun firmamız kurumsal firma olarak yapılması gereken her türlü işlemi yapmaktadır.

Gerek kombi cihazınız olsun gerekse de şofben cihazınız olsun tüm cihazlarınızın kaçak akım koruması için regülatör kullanılması gerekmektedir. Bu sayede ana kart arızalarının da önüne geçilecektir.

Vaillant marka kombi ve şofben cihazlarınızın her türlü tamir, bakım, onarım ve kurulum hizmetleri için Sincan Vaillant Servisi olarak bir telefon kadar yakınınızdayız.

Çağrı merkezimizle iletişime geçerek sorununuzu ve arızanızı iletip randevu almanız durumunda, gezici servislerimiz hızlı bir şekilde yardımınızı gelecektir.

Deneyimli ve konusunda sertifikalı personelleri ile her türlü arızaya titizlikle yaklaşan personellerimiz sorunu yerinde tespit etmek için son teknoloji aletler kullanmaktadır.

Son model teknolojik cihazların her zaman düzenli olarak kalibrasyonları da düzenli olarak yaptırılmaktadır.

AR-GE Laboratuvarlarında çalışan mühendis ve teknik personelleri ile de sektörde kullanılan pek çok cihazın ve tekniğinde öncüsü olmuştur.

Sincan halkı tarafından da sürekli olarak takdir edilmenin vermiş olduğu gurur ile yatırımlarımıza ve yolumuza ara vermeden devam etmekteyiz.

Sincan Vaillant Servisi müşterilerine 24 saat aralıksız olarak vaillant marka şofben ve kombi bakım onarımı konusunda hizmet veren köklü ve kaliteli bir firmadır. Vaillant markası hem kombi hem de şofben konularında kendisini dünya çapında ispatlamış bir firmadır.

Teknik servisimiz Sincan semtinde stoklu çalışan ve müşterilerini parça konusunda mağdur etmeyen bir servistir.

Sincan Vaillant Servisi olarak yapmış olduğumuz işler hiçbir zaman yarıda kalmaz ve müşterilere parça bekleme gibi bir durum yaratılmaz.

Kurulduğumuz günden bu yana ambarlarımızda her türlü stok bulunmaktadır.

Ayrıca, stoklarımızda bulunan ve kullandığımız hiçbir yedek parça çin malı yan sanayi veya çıkma parçalar değildir. Tamamı garantili orijinal yedek parçalardır.

Kalite konusunda hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız alanında alınması gereken her türlü belgeyi, TSE belgesi ve ISO9001 belgesi vb. gibi tüm belgeleri başarılı bir şekilde almıştır.

Kombilerde ve şofbenlerde en çok karşılaşılan sorun ise sesli çalışmalarıdır. Kombiniz eğer sesli çalışıyor ise muhtemel sorun fandır. Fanın kirlenmiş olması kombinizin sesli çalışmasına neden olur.

Fanın sesli çalışmaması için konusunda uzman ellerin müdahale etmesi gerekmektedir. Bu konuda konusuda uzman olan Sincan Vaillant Servisi ile bağlantıya geçmeniz sorununuzu çözecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir