Sincan Protherm Servisi

Posted by

Sincan Protherm Servisi nüfusun yoğun olarak bulunduğu Ankara ilimizin Sincan Bölgesinde Protherm markası taşıyan kombi cihazlarınız için bakım onarım ve tamir hizmeti veriyor.

Protherm kombiler ergonomik yapısı ile bilinir. Kolay kullanılır, zor arıza açar ve aradığınızda bulacağınız yedek parçaları ile sizi zor durumda bırakmaz. Bir çok kombi markasının satışta olduğu bu günlerde Protherm, geniş ürün yelpazesi ile de ön plana çıkmaktadır. Sincan Protherm Servisi olarak bizler de satış sonrası gereksinim duyulan servis ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktayız.

Sincan Protherm Servisi bakım gerektiren kombi cihazlarınız başta olmak üzere, arıza durumunda, yedek parça ihtiyacında hemen devreye girerek sizlere yardımcı olur. Sincan halkı ile uzun yıllara dayanan geçmişi ile Sincan Protherm Servisi her zaman bölgenin sevilen işletmesi olmuştur.

Kombi cihazları bir çok parçadan oluşur. Tamamı ile entegre ürünlerdir. Bir parçanın bozulması tüm sistemi etkiler. Bu sebeple kombi ürünü kullanıcılarının dikkat etmesi gereken kurallar vardır. Öncelikle belirtmek isteriz ki bakım şarttır. Kış öncesi yapılacak bakım müdahaleleri ile iyi bir dönem geçirebilirsiniz. Sincan Protherm Servisi bakım işlemleri için de hizmetinizdedir.

Kombi cihazını asla yattığınız odaya koymayınız, herhangi bir gaz kaçağında ciddi neticelerle sonuçlanacak durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca kombi cihazını çalıştırmadan önce gazınızın ve bar basıncınızın yeterli düzeyde olup olmadığını kontrol edin. Sincan Protherm Servisi teknik konularda da destek sağlar ve sizi bilgilendirir.

Protherm kombilerinizin tabanında ağzı açık bir boru bulunur. Bu parca yüksek basınç oluşumunda suyun tahliyesi içindir. Sincan Protherm Servisi olarak tavsiyemiz bu parçanın kör tapa gibi malzemelerle kesinlikle kapatılmaması. Yoksa basınç yükselmesi ile tahliye edilmesi gereken su boşaltılmaz, kombinizin parçalarında deformasyonlar oluşur. Hatta ürününüz kullanamaz hale gelir.

Sincan Protherm Servisi adres kaydınızı anında almak için aralıksın olarak görev yapmaktadır. Zaman mefhumu olmadan, dilediğiniz an arayabilirsiniz. Telefona çıkacak olan arkadaşlarımız sizlere uygun olduğunuz gün ve saat için randevu verecektir.

Protherm bünyesinde görevli personellerimiz de tam vaktinde yanınızda olacaktır. Kombi bakım ve arıza çözüm merkezi olarak çalışan Sincan Protherm Servisi sizlere layık olacak işler yapmak için tüm gücü ile çalışmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir