Sincan Demirdöküm Servisi

Posted by

Piyasanın en iyi markası olan Demirdöküm markasına ait Kombi cihazı, klima cihazı, şofben cihazı ve kazan sistemlerinin bakım ve onarımları Sincan Demirdöküm Servisi tarafından özverili bir şekilde yapılmaktadır.

Bu tür cihazlar gaz ve elektrik ile çalıştığı için her hangi bir sorunda çalışma otomatik duracaktır. Günlük ihtiyaçların giderildiği bu cihazlardan istediğimiz verimi alabilmek için mutlaka düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Demirdöküm marka cihazlarda uzmanlaşan firmamız sunduğu her hizmette 1 yıllık garanti vermektedir.

Bu garanti sayesinde yapılan işlemler 1 yıl içerisinde yeniden arıza durumu ortaya çıkarırsa ücretsiz olarak işlemler yenilenmektedir.

Sincan gibi yoğun semtlerde servis beklemenin ne derece zor olduğunu tahmin ettiğimizden uzun yıllar önce gezici servis uygulamamız hayata geçirilmiştir. 7/24 anlayışı ile vardiyalı olarak çalışan gezici servislerimiz hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

TSE Standardı ve ISO 9001 belgeli Sincan Demirdöküm Servisi, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Teknik servisimizde çalışan tüm personellerimiz konusunda uzman ve tecrübeli personellerdir ve her biri sertifikalıdır.

Demirdöküm kombi cihazlarında görülen arıza durumlarından bir tanesi ateşleme sorunudur. Bu sorun ile karşılaştığınızda önce dairenizde gaz olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Gaz sorunu yok ise su basınç seviyesi kontrol edilmelidir. Basınç seviyesi de normal ise cihazınızı aç kapa yapabilirsiniz.

Sincan Demirdöküm Servisi tespitlerimize göre şofben cihazlarınızda su kaçırma problemi de gelişebilir.

Şofben içerisindeki su kabının ya da diyaframının delinmesi ile beraber su sızdırma görülebilir. Bu tip sorunların nedeni bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır.

Gerek kazan sistemlerinde gerek kombi cihazlarında gerekse de şofben cihazlarında oluşacak arızalarda yapmanız gereken en önemli şey konusunda uzman ve tecrübeli bir servis çağırmaktır. İşte tam bu sırada Sincan Demirdöküm Servisi devreye girmektedir.

Toprak hattı genel olarak maliyeti yüksek olmasa da cihazları korumakta ve bizlerin can güvenliğini sağlamaktadır. Topraklama hattı cihazın demir kısımlarında olabilecek her türlü elektrik kaçağının kontrolünü sağlayarak elektrik akımını toprağa vermektedir.

Sincan Demirdöküm Servisi ile iletişime geçerek klimacihazlarınızın kurulumunu yaptırarak garanti belgesini başlatabilirsiniz. Klima cihazınızın bakımında öncelikle fanın sıkışmasını önleyen filtreler temizlenmeli daha sonra polen ve fan temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Klima cihazınızda iç üniteden su geliyorsa tahliyeniz tıkanık demektir. Bunun en büyük nedeni bakımsızlıktır.  Ayrıca, kışın sıcak modda çalıştırılan klimanın dış ünitesinden su damlaması olacaktır. Bu durumda soruna gerek yok, çünkü klimaların çalışma prensibi bu şekildedir.

Ayrıca,klima cihazınızın eco modu enerji tasarrufunu sağlar, bunun yanı sıra eco mod ile düşük enerji tüketimi de elde edebilirsiniz. Demirdöküm cihazlarınız mutlaka kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılmalıdır.

Aksi takdirde cihazlarınız kısa zamanda arıza verebilir, garantisi ölebilir. Sincan Demirdöküm Servisi’nin her zaman tavsiyemiz bu yöndedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir