Pursaklar Vaillant Servisi

Posted by

Pursaklar Vaillant Servisi ev ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz Vaillant markalı kombi ürünlerinizin Ankara ilinin Pursaklar bölgesindeki teknik servis işletmesidir.

Vaillant markalı kombi ürünlerinizin her türlü sorununu bizimle çözebilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonları da dahil olmak üzere her daim görev başında olan Pursaklar Vaillant Servisi personelleri sizin konforunuz ve rahatınız için aralıksız mesai vermektedir.

Pursaklar Vaillant Servisi, teknik kapasite ve donanım bakımından en ileri seviyedeki işletmelerin başında gelmekte ve kombi arızalarınız için memnuniyet garantili işlemler yapmaktadır. Vaillant ürünlerini tercih eden ve iş yerleri ile evlerinde kullanan Pursaklar bölgesi sakinleri markanın arkasındaki servis hizmetlerinin gücünü her zaman hissetmektedir.

Kombi yıllık bakımı fazlası ile önem arz eder. Sonbahar mevsiminde yaptıracağınız kontrol temizlik ve genel bakımlar, huzurlu bir kış dönemi geçirmenizi sağlar. Pursaklar Vaillant Servisi sıcak su üreten kombi cihazınızı tepeden tırnağa en ince detayına kadar kontrol ederek eksiklerini giderir.

Pursaklar Vaillant Servisi sadece bakım işlemlerinizi yapmaz, aynı zamanda yetenekli ustaları vasıtası ile kombi arızalarınız için de yerinde müdahalelerde bulunur. Vaillant kombi arızalarınızın tamirinde firma olarak orjinal yedek parça kullanmaktayız. Böylelikle ürünün gerçek yapısına asla zarar vermemekteyiz.

Pursaklar Vaillant Servisi çalışkan ve özverili yapısı ile Pursaklar bölgesi sakinlerine kesintisiz hizmet vermektedir. ISO 90001 ve TSE belgeli servis işletmemiz tüm çalışmalarını kusursuz şekilde noktalamaktadır. Eğer siz de Vaillant kombi kullanıcısı iseniz ve arıza yaşıyorsanız hemen bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken iki seçenek var. Birincisi telefon açmak, diğeri ise web sitemiz üzerinden mesaj bırakma. Pursaklar Vaillant Servisi şikayetinizi hemen değerlendirmeye alarak sizlere yardımcı olacaktır.

Yedek parça ihtiyaçlarınızı en kolay temin edeceğiniz merkez olan Pursaklar Vaillant Servisi, dilerseniz iş yerinde, dilerseniz evinize yollayarak parça teslimatınızı yapmaktadır. Vaillant amblemli tüm malzemeleri en uygun fiyatla işletmemizden alabilirsiniz.

Pursaklar Vaillant Servisi nöbetci personel bulundurarak mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde de ihtiyacınız olan servis personellerine kolaylıkla ve beklemeden ulaşmanızı sağlamaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir