Pursaklar Eca Servisi

Posted by

Pursaklar Eca servisi, pursaklar semtinde Eca markası kombi ve şofben ile ilgili sorunlara çözüm üreten, kaliteli hızlı ve titiz bir teknik servistir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu konuda asla taviz vermeyen firmamız çalışanlarını da bu konuda bilinçlendirmektedir.

Gerek atölyemizde gerekse de gezici servis araçlarımızda son model teknolojik cihazlar kullanmaktayız ve bu cihazlarımızın düzenli olarak bakımlarını ve kalibrasyonlarını yaptırdığımızdan hata payı da sıfırdır.

Eca marka kombi cihazlarınızda kaçak sorunu ortaya çıkarsa mutlaka Pursaklar Eca servisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Yapılacak müdahaleler ve işlemler ile sorununuz garantili olarak çözülecek ve müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

Kombi cihazınız yanma esnasında alev turuncu veya sarı renk ise hemen kombiyi kapatmanız tavsiye edilmektedir. Bu durum kombinizin bakım zamanının geldiğini işaret etmektedir.

Alanında uzman çalışanları ile her türlü hizmeti hızlı bir şekilde Pursaklar semtinde sunan firmamız, aynı zamanda konusu ile ilgili TSE belgesine ve ISO 9001 belgelerine sahiptir.

Yaklaşık 25 yıldır kombi ve şofben cihazları konusunda tecrübe ve deneyim kazanmış firmamız, kazandığı ve edindiği bu deneyimlerle müşterilerine garantili hizmet ve işçilik sunmaktadır.

Şofben cihazlarınız sıcak su almak için kullanılan ve evlerimizde yoğun şekilde kullanılan cihazlardır. Ancak gerek kullanımları olsun gerekse de bulundukları nemli ortam olsun zaman içerisinde arıza meydana getirebilirler. İçerisinde bulunan ısıtıcılar, motor aksamları ve parçalar zaman içerisinde aşınabilir ve arıza durumu ortaya çıkarabilirler.

Pursaklar Eca servisi pursaklar semtinin her noktasına ulaşmak için gezici servis uygulamasını hayata geçirmiş ve bu konuda da müşterilerinden tam destek almıştır. Bu servislerimizin kullandığı araçlarımız her türlü kombi ve şofben cihazlarına anında müdahale edebilecek kapasitedir.

Senenin her günü ve her saati hizmet sunan firmamız ayrıca ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sunmaktadır. Kapıda nakit ödeme veya anlaşmalı olan bankaların kredi kartı ödemelerine taksit yapılması gibi ödeme kolaylıkları mevcuttur.

Oturduğunuz veya bulunduğunuz apartmanda gaz kokusu var ise hemen kapıları açarak bulunulan ortam havalandırılmalı ve komşular uyarılmalıdır. Isı ayarı veya program ayarı yapılan düğmeler işlev görmüyorsa, aşırı gaz yakmamak için Pursaklar Eca servisi ile irtibata geçerek profesyonel destek alıp sorununuzu çözebilirsiniz.

Eca marka kombi ve şofben cihazlarınız ile alakalı her türlü eğitime, tecrübeye, bilgiye ve donanıma sahip olan Pursaklar Eca servisi, kurumsal bir firma olup, pursaklar halkı ve müşteri tarafından bölgede çok rağbet görmektedir.

Kombi cihazlarınızda sık sık basınç düşme sorunu yaşıyorsanız muhtemelen genleşme tankında sorun var demektir. Genleşme tankınızın Pursaklar Eca servisi tarafından bakımının yapılması veya tankın değiştirilmesi gerekmektedir.

Şofben cihazları su ve elektriğin bir arada bulunduğu cihazlar olduğu için tesisatınızın ve cihazınızın sorun çıkarmaması için mutlaka düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir