Pursaklar Demirdöküm Servisi

Posted by

Pursaklar Demirdöküm Servisi olarak önemle belirtelim ki; Demirdöküm marka kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri işlerinin bakım onarım ve tamir işlerinde hizmet sunan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve iş güvenliği kurallarına azami riayet eden firmamız, her zaman kaliteli hizmet vermektedir.

Öncelikle şu konuyu bilmek lazım, bu tip cihazlar elektronik cihazlar oldukları için, düzenli olarak bakımdan geçirilmelidir. Yıllık bakımları düzenli olarak yapılırsa pek sorun çıkarmazlar.

Pursaklar Demirdöküm Servisi müşterilerini mağdur etmemek için kurulduğu günden bu yana 7/24 şekilde vardiyalı olarak çalışmaktadır. Gezici servis personellerimiz sürekli olarak hizmet vermek için özverili şekilde çalışmaktadır.

Demirdöküm marka kombi cihazlarınızın eşanjörü kireç bağladığı zaman sesli şekilde çalışabilir ve ısıtma sorunu ortaya çıkarabilir.

Kireç sorunu ortaya çıktığı zaman derhal Pursaklar Demirdöküm Servisi ile iletişime geçmeniz durumunda sorununuz hızlı şekilde çözülecektir.

Klima cihazları ise pek çok model ve özellikte piyasada bulunmaktadır. Ancak bunları da mutlaka ihtiyacınıza göre almanız Pursaklar Demirdöküm Servisi tarafından tavsiye edilmektedir.

Kumanda bakımı, filtre temizliği, klimanın genel iç ve dış ünite temizliği mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır.

Demirdöküm marka şofben cihazları da bazen arıza durumu ortaya çıkarabilir. Elektrik kaçırma durumu, rezistans arızası, rezistans veya bağlantı kablolarında yanma gibi pek çok değişik sorun ile karşılaşılabilir.

Tüm bu sorunlarınızın çözümü için mutlaka konusunda tecrübeli eller ile çalışılması gerekmektedir. Aksi takdirde cihazlarınızda ve tesisatınızda düzeltilemez daha büyük sorunlar oluşabilir.

Konusunda ve alanında tecrübeli olan Pursaklar Demirdöküm Servisi çağrı merkezimiz ile görüşüp randevu oluşturmanız halinde kanosunda eğitimli, sertifikalı ve tecrübeli gezici servis personellerimiz derhal adresinize yönlendirilerek tüm sorunlarınız garantili olarak çözülecektir.

Pursaklar semtinin köklü firmalarından olan ve 25 yıldır pursaklar halkına hizmet sunan firmamız, her zaman bölge halkı tarafından takdir ile karşılanmıştır.

Küçük çaplı arızalarınızda da iletişime geçerek telefon desteği alabilirsiniz.

Pursaklar Demirdöküm Servisi yapmış olduğu tüm işlerde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Asla çin malı yedek parça veya çıkma yedek parça kullanmamaktadır.

Yılın belli dönemlerinde memnun müşteri hattını devreye alarak, Hizmet sunduğumuz müşterilerimize ulaşıp cihazları ile ilgili bilgiler almaktadır.

Alınan bu bilgiler ışığında cihazlarının bakım zamanları da hatırlatılmakta ve mutlaka yapılmasının gerektiği belirtilmektedir.

Hem müşterilerimizden hem de belediyeden onaylı olan servisimiz, teknolojik olarak da pek çok yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Çalışanlarını sürekli olarak eğitmekte ve bilinçlendirmektedir. Onların her türlü gelişime katkıda bulunmak için sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

Sıcak su almak için yoğun şekilde evlerimizde kullanılan Demirdöküm marka şofben cihazları kullanıma bağlı olarak arıza durumları ortaya çıkabilir.

Bu arıza durumları meydana geldiğinde kesinlikle işi usta ellere Pursaklar Demirdöküm Servisi’ne emanet etmeniz tavsiye edilir.

Aksi takdirde cihazınızda daha büyük ve dönülmez sorunlara yol açılabilir veya garantisi ölebilir. Bu durumları yaşamamak için hemen bizi aramalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir