Pursaklar Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Pursaklar Alarko Servisi

Pursaklar Alarko Servisi olarak Alarko markalı tüm kombi, klima, şofben ve kazan sistemleriniz ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Pursaklar Alarko Servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm Alarko ürünleri konusunda uzman ve eğitimli kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Pursaklar sakinlerinin yanında.

Pursaklar Alarko Servisi olarak siz değerli Pursaklar sakinlerine, %100 orijinal yedek parçala ve uzman kadromuz ile 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekteyiz.

Kombi kullanımınız sırasında sık sık basınç düşüyorsa genleşme tankınız arızalıdır, bakımı yapılmalı veya değişmelidir. Kombi cihazınızın altında ağzı açık borudan su geliyorsa genleşme tankınız kullanım ömrünü doldurmuş demektir.

Yenilenmesi için servis çağırmalısınız. Kombi cihazınızın dolabı yapılırken kesinlikle tüm çevresinin kapatılmamasına dikkat edilmelidir. Acil müdahalelerde kullanım kolaylığı sağlanmalıdır

Bacalı kombilerin olduğu odalarda mutlaka taze hava girişi sağlayan menfez olmalıdır. Bu menfezler asla kapatılmamalı ya da kullanım dışı bırakılmamalıdır. Aksi takdirde çok ciddi risk oluşacaktır.

Kombi petek tesisat bağlantılarının düzgün olması son derece önemlidir. Sıcak su üstten girmeli, karşı çapraz alttan çıkmalıdır. Peteklerinizin randımanlı ısınması ve verim alabilmeniz için bu noktaya dikkat edilmelidir.

Kombi çalışıp 10 saniye sonra arızaya geçiyorsa, kombi besleme kablosundaki nötr ve faz yanlış bağlanmış olabilir. Ayrıca gaz gelmemesi nedeniyle Alarko kombi arıza sinyali veriyor olabilir. Gaz valfini kontrol ettikten sonra kombinizi resetlemeyi deneyin.

Sorun çözülecektir. Tüm bu adımlara rağmen sorun çözülmüyorsa Pursaklar Alarko servisi müdahalesi ile arızalı olan gaz valfi ya da iyonizasyon çubuğunun değiştirilmesi gerekir.

Klima gaz kontrollerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gazsız çalışan klimanın kompresörü yanacağından, cihazınız kullanılmaz hale gelecektir.  Pursaklar Alarko servisi arayın, uzman ekibimizle Alarko klima cihazınızın gaz kontrollerini gerçekleştirelim.

Klima cihazınızın iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması ile bakterilerden arındırılması gerekir.

Bu işlem sizin ve ailenizin sağlığı için son derece önemlidir.Pursaklar Alarko servisi olarak Alarko klimacihazınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirelim.

Alarko kazan sistemi kullanımınız esnasında yakıt sarfiyatı fazla ise yanma havası gerektiği miktardan ya az ya da çoktur. Gaz yolları ve duman boruları kirli olabilir, temizlenmesi gerekir. Brülör markasına, püskürtme basıncına ve kazan yanma odasına uygun seçim yapılmalıdır.

Şofben suyu az ısıtıyorsa, ısıtıcılardan birine enerji gelmiyor olabilir. Su basıncı ile çalışan parçalardan birinde arıza olabilir. Isıtıcılar kireç kaplamış olabilir. Alarko şofben ısıtıcılarından ikisi de kopmuş ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir.

Bu durumda Pursaklar Alarko Servisi çağrı merkezini arayın. Cihazınıza yerinde müdahale ederek ilk günkü haline geri getirelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir