Mamak Vaillant Servisi

Posted by

Mamak Vaillant Servisi, siz değerli Mamak sakinlerine bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bakım ve onarım işleriniz her biri alanında tecrübeye ve gerekli donanıma sahip kişiler tarafından yapılmaktadır.

Kombi ve şofben cihazlarının bakımları aksatılmamalıdır. Ekiplerimizin yaptığı çalışmaların incelenmesi ile birlikte arıza meydana getiren cihazların %95’inin bakımlarının aksatıldığı tespit edilmiştir.

Bakımlar sadece beklenmedik arızalarla karşılaşma riskini azaltmakla kalmaz cihazın performansını uzun süreler korumasına da yardımcı olur. Kombi ve şofben gibi cihazlar genelde sürekli çalışarak sizlere hizmet eden cihazlardır. Özellikle kombi cihazları kış aylarında sıcak bir ortam sağlamak için çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Sürekli olarak çalışmak cihazları, ne kadar dayanıklı olurlarsa olsunlar, yıpratacaktır. Vaillant bu yıpranmayı en aza indirmek için teknolojinin tüm imkanlarını seferber etmiştir.

Cihazları yıllık ve 2 yıllık rutin bakımlarının yaptırılması halinde çok uzun yıllar çalışmaktadır. Cihazınızın ömrünü uzatmak için Mamak Vaillant Servisi şubemizden bakım hizmeti talep edebilirsiniz.

Bakım işleminde ekiplerimiz öncelikle cihaz performansını ölçmek amacıyla bazı testler ve gözlemler yapacaktır. Daha sonrasında cihazın detaylı parça temizliği yapılacaktır.

Temizlik işlemi sırasında ise her bir parça muayeneden geçecektir. Muayene sonucu yıpranmış, ilerleyen zamanlarda sorun oluşturabilecek parça veya parçalar tespit edilirse size rapor edilecektir.

Parça değişimi veya tamir işlemi için çalışanlarımız sizlere detaylı bilgi verecektir. Onayınız alınmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır. Yapılacak tüm işlemlerde Vaillant markasına ait orijinal yedek parça ve ekipmanlar kullanılacaktır. Yapılan her işlem Mamak Vaillant Servisi şubemizce garanti altındadır.

Vaillant markası oldukça kaliteli cihazlar üretmektedir. Fakat bu kaliteli ürünler bile yanlış ellerde kullanılmaz duruma gelebilmektedir.

Cihazlarınızda bir problemle karşılaşmanız halinde müdahalede bulunmadan önce Mamak Vaillant Servisi ile iletişime geçiniz. Alanında uzman olmayan ve işini hakkı ile yapmayan söz servislere itimat etmeyiniz.

Kombi veya şofben cihazlarında nadiren de olsa gaz kaçağı problemi ile karşılaşabilmekteyiz. Gaz kaçağı; bağlantılardaki, gaz vanalarındaki ve gaz vanasındaki problemlerden kaynaklanabilmektedir.

Gaz kokusu almanız halinde ortamı hemen havalandırarak gaz vanalarını kapatın. Elektrikli aletleri çalıştırmamaya ve prizlere dokunmamaya özen gösterin. Hiçbir şekilde kibrit, çakmak gibi aletleri kullanmayın.

Gaz kaçağı sorunu için belediyenizin acil destek hattı olan ALO 187 doğalgaz ihbar hattını arayın. Daha sonrasında sorunun kesin çözümü için Mamak Vaillant Servisi şubemizden acil destek isteyin.

Gezici ekiplerimiz bütün önceliği size vererek cihaz başında işlemlere en kısa sürede başlayacaktır. Gaz kokusuzdur fakat gaz kaçaklarının fark edilebilmesi için çürük sarımsak gibi kokması sağlanmıştır.

Kombi cihazlarında sık karşılaştığımız problemlerden biri ise cihazın yanarken patlama yapmasıdır. Yanmak üzereyken birkaç saniye bekleyip ufak bir patlama ile yanıyorsa sorun cihazınızın gaz ve ateşleme ayarlarının bozulduğunu belirtir.

Bu problemle karşılamanız halinde Mamak Vaillant Servisi teknisyen ekibimiz size en kesin ve hızlı çözümü güvenle sağlayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir