Mamak Protherm Servisi

Posted by

Mamak protherm servisi olarak hizmetimiz dâhilinde sizlere Ankaranın ayazında Mamak bölgesinde kışın vazgeçilmezi olan kombilerinizi güvenli kullanımınız için çeşitli alternatifler sunuyoruz. Mamak bölgesinde her mevsimde sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombi cihazlarınız için bakım onarım hizmetini sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini prensiplerimiz haline getirmiş olup eğitimli ve sertifika programlarını takip eden tecrübeli ve donanımlı güler yüzlü personellerimiz ile her zaman sizlerleyiz. Mamak Protherm Servisi firmasında görevli personellerimiz kaliteli işciliklerinin yanı sıra evinizin veya işyerlerinizin yapılan işlemler sırasında temiz kalması konusunda titizlik göstermektedirler.

Tüm bunların yanı sıra adresinize gelmeden önce isteğe bağlı olarak işlem masraf bilgilendirmesi yapmaktayız. Ayrıca sizler için geliştirmekte olduğumuz ve kullandığımız mobil araçlarla geniş çaplı hizmetimiz bulunmaktadır.

Kombi ürünlerinizin her sene özellikle kış aylarına girmeden Mamak protherm servisi elemanlarına yaptıracağınız bakım ve onarımlar ile daha kaliteli ve daha uzun vadeli kullanımlara merhaba diyebilirsiniz. Böylece hayatınızda uğraşmanız gereken önceliklerinize vakit ayırmış olursunuz

Protherm Kombi ürünlerinizi kullanım alanlarınızı baz alarak seçerseniz, daha ekonomik ve uzun yıllara dayalı faydalar görmek üzere avantaj kazanırsınız. Bir kombinin ömrünün en fazla 25 yıl olduğunu unutmamakla birlikte Mamak protherm servisi kullanıma seçtiğiniz kombinizin hizmet süresinin uzaması için yapacağı bakım hizmetleri için sizlerle.

 Daha önceden sahip olduğunuz bacalı kombilerinize veda ederek daha ekonomik ve kullanışlı olan yoğuşmalı veya hermetik kombilerinize geçmeniz gerektiğini asla unutmayınız. Mamak protherm servisi kullanıma seçtiğiniz kombinizin her türlü sorununun çözümü için sizlerle.

Mamak Protherm Servisi olarak hatırlatmak isteriz ki cihaz kullanımından önce dikkat etmeniz gereken nokta mutfak dolapları yapılırken cihazın tüm çevresinin kapatılmamasıdır. Çünkü acil bir müdahale esnasında ulaşım kolaylığını göz ardı etmemelisiniz.

Kombinizin dış gövdesinde aşırı ısınma gözlemlerseniz dikkat edin. Yanma odası dolmuş demektir. Bu sorunu gidermek için kombinizin temizliğini yaptırmalısınız bunun için ise size her zaman yanınızda hissi veren, zamandan kazandıran Mamak protherm servisi yanınızdadır.

Kombinizin iç bölgelerden geldiğini düşündüğünüz su damlamaları gerçekleşiyorsa sorunun ne olduğunun anlaşılması için size daha hızlı ve temiz hizmetleri ile Mamak protherm servisi yardımcı olacaktır. Daha önemli problemlerden ve sorunlardan bütçenizi daha büyük sorunlardan kurtarıp ısınma ve sıcak su kullanımıza ara vermeden devam edebilmeniz için firmamız yardıma her an hazırdır.

Kombinizin basınç göstergesinde sık sık basıncın düştüğünü gözlemliyorsanız genleşme tankınız arızalıdır. Mamak protherm servisi vasıtası ile genleşme tankınızın bakımı yapılmalı veya Mamak protherm servisi tarafından değişimi gerçekleştirilmelidir.

Kombinizin altında yer alan ağzı açık olan borudan su geldiğini fark etmişseniz genleşme tankınız artık kullanılamaz hale gelmiş demektir. Merak etmeyin Mamak protherm servisi aynı zamanda yedek parça temini yaptığı için sizlere en kısa sürede temin edebileceğiniz yedek parçayı ulaştıracaktır. Hizmette sınır tanımayan Mamak protherm servis her an yanınızda.

Kombizin basınç göstergesindeki bar basıncı 1,5 ile 2 bar arasında sabit olması gerekirken bu şekilde göstermiyorsa, kombinizin çalışması esnasına aşağı ve yukarı dalgalanmalar söz konusu ise, kombinizde basınç sorunu vardır. Bundan dolayı Mamak protherm servisine ulaşıp kombinizi personellerimize teslim etmelisiniz ve ustalarımız iş başındayken huzur içinde işlemin ditmesini beklemelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir