Mamak Ferroli Servisi

Posted by

Mamak Ferroli servisi güler yüzlü hizmetleri ile Mamak bölgesinde soğuk kış aylarında vazgeçilmez olan kombi cihazlarınız için hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yılın her döneminde Mamak bölgesinde sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombilerinizin bakımını firmamızın uzman personelleriyapar.

Her sene düzenli olarak bakımları yapılması gereken kombileriniz Mamak Ferroli servisi isimli firmamızda görevli personellerimiz tarafından gerçekleştirlmektedir. Ferroli, sağladığı mobil araçlarla işlerinizi daha kısa sürede hallederek daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır.

Kombilerinizin bağlantılı olduğu elektrik hattı önemlidir. Herhangi bir kaçak akım istenmeyen problemlere yol açar. Kaçak akımdan korunmak için regülatör kullanımı şarttır. Ayrıca regülatör kullanımı ana kart arızalarınız da oluşabilecek problemleri önler. Mamak Ferroli servisi ustalarının sizlere sağlamış olduğu hizmetlerle bu gibi problemlerin önüne geçmiş olursunuz.

Mamak Ferroli servisi personelleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına personel eğitimi ve sertifika programları ile alanlarında uzmanlaşarak her geçen gün bilgilerinin üzerine bilgi katmaktadırlar. Mamak Ferroli servisi personelleri profesyonel çalışma prensiplerine sahip olup takım ruhu ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Atık gazı tahliye eden fanın artık istenen şekilde çalışmıyor oluşu veya suyu sirküle eden pompanın bozulmuş olması kombi cihazınızdan sesler gelmesine sebep olabilir. Mamak Ferroli servisi ile en kısa sürede iletişime geçerek problemin sebebini ortadan kaldırabilirsiniz.

3 yollu olarak adlandırılan parçanız istenen şekilde çalışmazsa petekleriniz ısınır ama sıcak su alamıyor olursunuz veya sıcak su ihtiyacınızı karşılar ama peteklerinizi ısıtamazsınız bundan dolayı Mamak Ferroli servisi personelleri hizmetinizdedir sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kombi ürününüz gazı yakamıyor ise yakma esnasında alevin turuncu veya sarı renk oluşundan anlayabilirsiniz. Böyle bir durumda kombinizi hemen durdurunuz. Kombinizin gazı yakamama sebebi ise bakıma ihtiyacının olmasıdır. Mamak Ferroli servisi bu gibi nice problemlerin üstesinden geldiği için profosyonel personellerimizin kombinize bakım yapması ile oluşan veya oluşabilecek problemlerin önüne geçilir.

Cihazınıza çok fazla reset atılması cihazınızın ana kartının yanmasına ve kullanılamaz olmasına sebep olur. Mamak Ferroli servisine en kısa sürede haber vermeniz oluşmuş veya oluşabilecek problemleri önler.

Kombi ürününüzün basınç göstergesinde basınç değerinin sık sık düşüş olduğunu gözlemlerseniz eğer Mamak Ferroli servisi haberdar etmelisiniz. Çünkü kombinizin genleşme tankı arızalanmıştır. Profesyonel personellerimiz ile sahip olduğunuz genleşme tankı’nın bakımı yapılabilir veya kullanışlı olan başka bir genleşme tankı ile değişimi sağlanır.

Sahip olduğunuz kombi cihazı bacalı bir cihaz ise en kısa sürede yoğuşmalı veya hermetik cihazlardan birisi ile değiştirilmelidir. Eğer kullanıma devam etmek durumda olduğunuz bacalı bir cihaz varsa bacalı odanın olduğu odaya kesinlikle taze havanın girmesine sağlayan menfez kullanmalısınız. Bu menfezlere temiz havanın girmesini engelleyen bir uygulamada bulunulmamalıdır.

Kombi suları 2 yılda bir Mamak Ferroli servisi ustaları vasıtası ile değişim yapılmalıdır. Kombi suları belirtilen zaman aralığında gereğinde fazla olarak değişime maruz kalırsa cihazınızın paslanmasını hızlandırarak bazı sistematik işleyişleri engeller veya bazı parçaların çalışmasını durdurur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir