Mamak Eca Servisi

Mamak ECA Servisi, siz değerli Mamak sakinlerine en hızlı ve güvenilir servis hizmetini sağlamaktadır. Servisimizin en büyük önceliği sizleri memnun etmektir.

Şimdiye kadar yürütmüş birlikte çalışmış olduğumuz tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız. Bizim için hizmet etmek her zaman para kazanmaktan önce gelmiştir.

ECA, kombi ve şofben sektörünü yıllardır domine etmektedir. Ürettiği cihazlar tüm kalite ve dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiştir. Cihazlarını üretirken dikkat ettikleri noktalardan biri ise kullanım ve bakım kolaylığıdır. Her ekonomiye uygun olarak ürettikleri cihazları ile geniş bir kitleye hitap etmektedirler.

ECA, cihazlarından uzun süre yüksek performans ve verimlilik almak isteyen müşteri için bakımların aksatılmamasını şiddetle tavsiye etmektedir. Bakımları düzenli bir şekilde yapılan cihaz 25-30 yıla varan kullanım ömrüne kavuşabilmektedir. Cihazlarınızın bakımını yaptırmak için Mamak ECA Servisi en doğru seçim olacaktır.

Kombi cihazlarında genleşme tankı su basıncını dengeleyen en önemli parçalardan biridir. Genleşme tankı içerisindeki havanın bitmesi veya tankın sızdırma yapması ise su basıncı ciddi derecelerde yükseltecektir.

Su basıncının artması ise su sızdırmalarını meydana getiren en büyük etkendir. Cihazınızın su sızdırdığını fark ettiğiniz anda Mamak ECA Servisi şubemizden destek isteyiniz.

Kombi cihazları içerisinde pek çok elektronik aksam bulunmaktadır. Olası bir su sızdırmasında ise bu akşamların kısa devre yaparak cihazınıza zarar vermesi işten bile değildir. Su sızdırması ciddi zararlara yol açabilmektedir.

Şofben cihazlarında en çok karşılan problemlerden biri de sıcak suyun bir sıcak bir soğuk akmasıdır. Bu problem aslında şofben cihazının çalışma prensibinden kaynaklanmaktadır.

Sıcak su musluğunu birden çok açmanız halinde şofben basıncı tam ayarlayamayacaktır. Musluğu yavaş yavaş ve su biraz ısındıkça açmak sıcak suyunuzun daha istikrarlı bir şekilde akmasını sağlayacaktır.

Kombi cihazlarının yeteri kadar ısıtmaması durumunda kontrol etmenizde fayda olan birkaç husus vardır. Bunlardan ilki cihazınızın elektrik ve gaz bağlantılarıdır. Gaz vanası açık ve cihaza elektrik geldiği halde ısıtamıyorsa Mamak ECA Servisi şubemizden yardım alabilirsiniz.

Sorun yüksek ihtimal ile radyatörden cihaza gelen hatta tıkanıklık olmasından kaynaklanıyordur. Detaylıca temizlenmesi sorunu çözecektir.

Şofben cihazlarında gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik önemleri artırılmıştır. Örnek vermek gerekirse; cihazınızın yoğuşma tahliye kanalında bir tıkanıklık olursa şofben güvenlik amacı ile çalışmayı durdurur.

Kanaldaki tıkanıklık giderilene kadar da çalışmayacaktır. Şofben cihazınızın kapanması durumunda el ile müdahale etmeden önce Mamak ECA Servisi çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Şofben ve kombi gibi cihazlarının arızalanması kullanıcıyı zor durumlara sokabilmektedir. Özellikle kış aylarında yaşanan sorunların hızlıca çözülmesi gerekmektedir. Isınma ihtiyacından çok uzun süre uzak kalmak sağlığınızı kötü etkilemektedir.

Bu gibi durumlardan kurtulmak için Mamak ECA Servisi şubemizden acil destek isteyebilirsiniz. Gezici ekiplerimiz en kısa sürede sorununuzu kalıcı ve hızlı bir şekilde çözecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir