Mamak Demirdöküm Servisi

Posted by

Mamak Demirdöküm Servisi, Demirdöküm marka kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri için kurulum, bakım ve onarım işlerinde hizmet vermektedir.

Ankara’nın geneline yayılmış olan servis hizmetiniz Mamak semtimizde de hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Hizmet veren usta kadromuz, orijinal yedek parça stokumuz ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutmamız ile sektörde Mamak Demirdöküm Servisi şubemiz adından övgü ile bahsetmektedir.

Çağrı merkezimiz haftanın her günü her saatinde kesintisiz bir biçimde çalışmaktadır.

Kombi ve şofben cihazları Demirdöküm hazırlamış olduğu kullanım talimatlarına uygun kullanıldığında çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Markanın üzerinde en çok durduğu nokta ise bakımlar ve arıza yaşanması halinde profesyonel destek alınması konularıdır.

Isınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan cihazların bakım ve onarım işlemleri Mamak Demirdöküm Servisi şubemiz tarafından hassas bir şekilde yürütülmektedir.

Sıcak su temizlik ve beyaz eşyalarınızın çalışması için çok önemlidir. Sıcak su sağlayan cihazlarınızda arıza yaşamanız ise günlük yaşamanızı oldukça zora sokacaktır.

Bu tip arızalar için üretilen çözümlerin hızlı ve kalıcı olması gerekmektedir. Mamak Demirdöküm Servisi ekiplerimiz çağrınızı aldıktan çok kısa bir süre sonra cihaz başında işlemlere başlayacaktır.

Kazan sistemleri cihazlarında en sık karşılaşılan sorun kazandan duman çıkmasıdır. Bu sorunu almanız halinde baca ve mevcutsa sulu baca temizlettirerek çözümü sağlayabilirsiniz.

Kazanın yakıtı tam yakmadan atması ise küçük çaplı olduğunda fark edilmesi çok zor bir durumdur. Ancak Mamak Demirdöküm Servisi ekiplerimizin yaptığı bakım işlemi sırasında fark edilebilir.

Klima kullanımı için ise bazı birkaç teknik bilgiyi öğrenmek işinize yarayabilecektir. Kışın ısıtma için kullanılan cihazların dış ünitesinin su damlatması normal bir şeydir. Çalışma prensibinde bu vardır endişe etmenize gerek yok.

Fakat iç ünitenin su sızdırması ise endişe edilecek bir durumdur. İç ünitenin su sızmasını fark etmeniz halinde cihazınızı kapatıp elektrik ile bağlantısını kesmelisiniz.

Daha sonrasında profesyonel yardım için Mamak Demirdöküm Servisi şubemizi arayabilirsiniz.

Klima montajı sırasında en sık yapılan hatalardan biri ise matkap kullanmaktır. Mamak Demirdöküm Servisi ekiplerimiz montaj yaparken karot makinesi kullanmaktadır. Bu makine deliğin düzgün açılmasını sağlar ve duvara en az zararı verir.

Ayrıca klima; televizyon, çamaşır makinesi vb. gibi elektronik eşyaların üzerine yerleştirilmemelidir. İç ünitenin su damlatması ile birlikte bu eşyalar kısa devre yapabilir.

Kombi cihazlarınızın iç ve dış üniteleri yılda 1 kez temizleterek kimyasal bakımları yapılmalı ve bakterilerden arındırılmalıdır. Periyodik temizliği aksatılan cihazlar insan sağlığına zarar verebilmektedir.

Kombi cihazınızın koku yapması ise bakım zamanının geçtiğini işaret eder. Bakımlarınızı yaptırmak için Mamak Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Klima kullanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer bilgi ise ECO modu kullanarak enerjiden tasarruf edebileceğinizdir. Bunun gibi pek çok bilgi için Mamak Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir