Mamak Buderus Servisi

Posted by

Mamak Buderus Servisi talep ve önerileriniz için siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız uzun yıllardır kombi cihazlarınız için faaliyet göstermektedir. Arıza bakım ve onarım işlemleriniz için haftanın 7 günü Mamak Buderus Servisi çağrı merkezini arayarak randevunızu oluşturabilirsiniz.

Buderus sorunsuz ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Mamak Buderus Servisi çalışanlarının amacı uzman ekipleri ile kombi ve şofben arızalarınıza müdahale etmek ve cihazlarınızın bakımın gerçekleştirmek müdahalelerde bulunmaktır.

Buderus kombi cihazlarınızı uzun yıllar sağlıklı kullanabilmek için her yıl düzenli periyodik bakımdan geçirtmelisiniz. Kombi ve şofben bakımı cihazlarınızın arıza açma oranını en aza indirir. Buderus servisi bünyesinde yaptıracağınız işlemler tam 1 yıl firma garantisi altındadır. Kombi arıza kodları gördüğünüzde ve ekranınızda işaret çıktığında Mamak Buderus Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Müşterilerimizin sık rastladığı arızalar ; kombi ve şofben cihazının ateşleme sorunu v benzeridir. Bu durumda gaz gelip gelmediği, cihazın fişe takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gaz vananızı mutlaka kontrol ediniz, açık olduğundan emin olunuz. Mamak Buderus Servisi teknik konuları danışabilmeniz için telefon desteğini sürdürmektedir.

Baca çekişi problemi, cihazın aşırı ısınması, sıcak su gelmemesi ve basınç sorunu Mamak Buderus Servisi utaları tarafından sonlandırılmaktadır. Elektrik ve sigorta paneli arızaları, peteklerin ısınmaması gibi bu tarz arızalarda da Buderus servisi kolu olan Mamak Buderus Servisi aranmalı, gereken destek alınmalıdır.

Buderus kombilerinizde resetleme işlemi en fazla 3 defa tekrarlanmalıdır. Daha fazla yapılacak müdaheleler kombi cihazınızın çok daha fazla sorun açmasına, yani ana kartının kısa devre sonucu yanmasına neden olacaktır. Doğalgaz ve kombi sistemleri ev ve iş yerlerinizde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanılan ürünlerdir. Doğalgaz sistemleri ve tesisatının yapımı, montajı uzmanlık gerektirir. Buderus kombi ve şofben ürünlerinde arıza tespit edilmeden cihazınıza asla müdahale ettirmeyiniz.

Mamak Buderus Servisi öncelikle arızasını tespit ettiği kombi ve şofben ürününüzü siz onay verdikten sonra onarmaktadır. Buderus Servisi merkezimizden alacağınız danışma hizmetleri sonrası cihazlarınızı doğru kullanmayı öğrenerek gaz tasarrufu yapmanız, cihazı yanlış kullanımdan dolayı bozma gibi aksi durumların önüne geçebileceksiniz.

Geleceğin ısıtma sistemleri üreticisi Buderus, hizmet kalitesinden ödün vermeden değerli buderus kombi ve şofben kullanıcılarının uzun yıllar yanında olmaya devam edecek, kaliteli servis hizmetlerini aralıksız olarak siz değerli Mamak bölgesi sakinlerine ulaştıracaktır. Mamak Buderus Servisi hizmetleriniz siz değerli müşterilerinin huzuru için hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir