Mamak Baymak Servisi

Posted by

Mamak Baymak Servisi olarak kaliteli ve hızlı bir şekilde bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri gibi cihazlar uzun yıllardır hayatımızı kolaylaştırmış bulunmaktadır. Günümüzde ev, işyeri, okul, hastane, fabrika vb. sıcak su ve konforlu bir ortam aradığımız her yere girmiş bulunmaktadır.

Isıtma ve soğutma sistemlerinde talimatlara uygun kullanım önemli bir role sahiptir. Kullanım talimatlarında en çok vurgulanan nokta ise periyodik bakımlardır.

Periyodik bakımları aksatılan bir cihaz güçten düşmeye, yakıt sarfiyatını artırmaya ve arızalanmaya mahkumdur. Cihaz bakımlarınızı Mamak Baymak Servisi ekibimize güvenle yaptırabilirsiniz.

Kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri gibi cihazlar büyük oranda su ve elektrik ile çalışmaktadır. Suyun çok fazla kullanılması sebebiyle bazı parçalarda zamanla paslanma ve çürüme kaçınılmazdır.

Bu paslanma ve çürümeleri önlemenin en etkili yolu ise cihazınıza periyodu yılda bir şeklinde olan rutin temizlik işlemi yaptırmaktır. Mamak Baymak Servisi şubemiz rutin temizlik işlemini büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmektedir.

Kombi cihazlarında ara ara basınç sorunları yaşanabilmektedir. Kombi cihazında genellikle uygun olan basınç değeri 1,5-2 bar arasıdır. Düşük basınçlarda çoğu kombi emniyet gereğince kendini kapatacaktır.

Basıncın çok yüksek olması ise yüksek ihtimal ile su sızdırmaları ile sonuçlanacaktır. Su sızdırması ile karşılaşmanız durumunda hemen cihaza gelen elektriği kesmeli ve Mamak Baymak Servisi şubemizden yardım istemelisiniz.

Kombi cihazlarında su sızdırması çok ciddi bir problemdir. Zira cihaz içerisinde pek elektronik aksam bulunmaktadır. Bunlardan birinin kazara bile olsa su ile temas etmesi ciddi problemlere neden olabilmektedir.

Elektrik aksamının tamamen yalıtılmış olmasına özen gösterin. Mamak Baymak Servisi ekiplerimiz bakım sırasında bu aksamları da gözden geçirerek gerekli önemli alacaklardır.

Bir klima satın almak istediğinizde ise seçiminizi neye göre yapacağınızı çok iyi bilmeniz gerekir. Duvar tipi, kaset tipi, salon tipi, yer/tavan tipi vb. gibi pek çok tip klima arasından ihtiyacınıza en uygun olanı belirlemelisiniz.

Daha sonrasında ise kullanmak istediğiniz ortama uygun kapasitenin ne olduğunu hesaplamalısınız. Klima seçiminde zorladığınız takdirde Mamak Baymak Servisi şubemizden yardım alabilirsiniz.

Büyük ortamlarda kullanılacak klima cihazlarında ise detaylı hesap yaptırmak en iyisi olacaktır. Mamak Baymak Servisi teknisyen ekibimiz sizler için ortamın ısı kaybı, cephesi, yalıtımı vb. gibi pek çok faktörü hesaba katarak en uygun kombi modelini sizler için seçecektir. Baymak marka kombi cihazları her isteğe uygun ve ekonomik cihazlardır.

Servis işi yapan firmalarda en sık alınan şikayet; teknisyen ekibinin geç kalmasıdır. Bu şikayeti almamak için yoğun gayret göstermekteyiz. Ekiplerimiz çağrının alınmasının ardından dakikalar sonra cihazın başında çalışmaya başlayacak kadar hızlı ve dinamiktir.

Mamak Baymak Servisi olarak konfor seviyenizi yükselten kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri gibi cihazların arızalarına hızlı ve kesin çözümler sağlamaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir