Keçiören Ferroli Servisi

Posted by

Keçiören Ferroli servisi kombi ve şofben konusunda köklü ve tecrübeli bir firmadır. Firma olarak müşterilerimize her zaman tavsiyemiz kombi ve şofben cihazlarınızın mutlaka bakımlarının zamanında yaptırılmasıdır.

Ekibimiz ile koordineli çalışan takım çalışmasına önem veren firmamız, Ferroli markasının Keçiören semtindeki eli ve ayağı konumundadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterilerini mağdur etmemek için profesyonelce hizmet sunan servisimiz, asla bu konuda taviz vermemektedir.

Teknik servisimiz Ferroli markasının kombi ve şofben arızalarının çözüm merkezi konumundadır. Keçiören semtinde geniş bir servis ağımız bulunmaktadır ve bu durum müşterilerimiz tarafından her zaman takdir edilmektedir. Bilinen, sevilen ve yoğun şekilde tercih edilen Ferroli markası güvencesi ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

Keçiören Ferroli servisi bu bölgede yüksek prestij ve yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile hizmet vermektedir. Yapacağımız tüm işlerde yapılacak olan işin ücretini daha önceden müşterilerine ileterek onayını alarak işlem yapmaktadır. Müşteri onayı alınmadan asla müşteri cihazlarına işlem yapılmamaktadır.

Keçiören Ferroli servisi yılın her günü ve her saati hizmet sunmaktadır. 7/24 hizmet veren firmamıza istediğiniz her dakika ulaşabilir ve sorununuz için çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Firma olarak yapmış olduğumuz tüm işlerimizin arkasında durmaktayız. Ayrıca, yapılan tüm işler firmamız 1 yıllık garantisi altındadır. Garanti kapsamımızda yapılan işler 1 yıl içerisinde nüksederse, firmamız ücretsiz olarak yeniden hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Servis olarak hizmet verdiğimiz, firmamız tarafından verilen tüm belgeler saklanmalıdır. Çünkü bu belgeler garanti yerine de geçmektedir. Bu belgelerde yapılan işlemler, işin yapılış tarihi, ücret vs. pek çok detay bilgi bulunmaktadır.

Keçiören Ferroli servisi olarak gerek kombi gerekse de şofben cihazlarınız için Keçiören halkına ve müşterilerine yakışır şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.  Elektronik cihazlar olduğundan kombi cihazları ve şofben cihazları zaman zaman arıza çıkarabilirler.

Oysa bu tip durumlara maruz kalmamak için mutlaka mevsim geçişlerinde cihazlarınızın bakımlarının düzenli olarak yaptırılması önem arz etmektedir.

Ferroli marka kombi cihazı aşırı sıcaklık nedeniyle korumayı devreye sokmuş ise bunu bir kod şeklinde ekrana yansıtacaktır. Bunun nedeni ise emniyet termostatı dediğimiz güvenlik birimi sistemdeki su gereğinden fazla ısınmış olmasıdır.

Bu tip arıza durumunda öncelikle cihazınızın resetlenmesi Keçiören Ferroli servisi olarak tavsiyemizdir. Ayrıca tesisat ve kalorifer vanalarının da açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Durum içinden çıkılamaz hale gelmeden servisimiz ile bağlantıya geçmeniz yeterlidir.

Yeniden başlatılan kombi cihazınız aynı soruna devam ederse, eşanjörde kireçlenme, devir daim motorunda sıkışma ya da üç yollu parçada arıza durumu da akla gelmelidir.

İşte tüm bu sorunların profesyonel ellerde yapılması ve giderilmesi gerektiğinden ilk fırsatta Keçiören Ferroli servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek sonunuzu iletmeniz çözüm için yeterlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir