Keçiören Eca Servisi

Posted by

Keçiören ECA Servisi siz değerli müşterilerine her daim yardımcı olabilmek için hizmet mesai aralığını esnek tutmakta ve kombi veya şofben ile ilgili tüm arızalarınıza anında yardımcı olabilmektedir. Dilediğiniz gün ve saatte ulaşarak bize servis kaydı bırakabilir, arızalarınız için çözüm üretmemizi sağlayabilirsiniz.

ECA markasının gücüne inanan müşterilerimiz hiç de haksız olmadıklarını bizimle çalışmaya başladığında anlayacaktır.

ECA firması, sicak su elde etmek için yapmış olduğu kaliteli kombi ve şofben ürünleri ile tanınmaktadır. Neredeyse her mesken ve ticari alanda en az bir tane ECA ürünü bulunmaktadır.

Böylesine yaygın olan bir markanın da hali ile iyi ve kaliteli işler yapan servislere ihtiyacı vardır. Biz de Keçiören ECA Servisi olarak Ankara ilimizin elit semtlerinden Keçiören bölgesinde bu ihtiyacı layıkı ile kapatmak için çeyrek asrı aşkın bir süredir çalışmaktayız.

Keçiören ECA Servisi arızalanan kombi ve şofben ürünleriniz için etkili müdahalelerde bulunmaktadır. Firma olarak biz arızaları yerinde tespit eder ve yerinde onarırız.

Çok düşük bir ihtimalle ürününüzün atölyemize gitmesi gereken durumlar olabilr. Bu taktirde de sizden izin alarak, onayınız dahilinde ürün yerinden alınıp merkezimizde tamir edilerek sağlam bir şekilde size teslim edilir.

ECA kombi ve şofben cihazları kolay kolay bozulmaz, başınızı ağrıtmaz, ihtiyaç anında yarı yolda bırakmaz. Ama su ve doğal gaz ile çalıştığı için belirli aralıklarla gözden geçirilmesi, bakıma tabi tutulması gerekebilir.

Bu anlarada aklınıza sadece Keçiören ECA Servisi gelsin. Çünkü kombi ve şofben cihazınız herkese teslim edilmez.

Şunu asla unutmayın, tecrübesiz ve sertifikasız kişilerin yapacağı müdahaleler fayda yerine zarar sağlar. Keçiören ECA Servisi ile çalışmayı tercih ederek kendinizi ve kombi ürününüzü güvence altına alabilirsiniz. Şofben cihazlarınız için de durum aynıdır.

Keçiören ECA Servisi çağrı merkezlerine kolayca ulaşabileceğinizi biliyormusunuz. Tek yapmanız gereken şey telefon açmak ve sorununuzu iletmek olacaktır.

Gerisini bize bırakın, tecrübeli elleri ile her türlü probleminizi anında giderecek olan Keçiören ECA Servisi personelleri size huzurlu bir dönem yaşamanızı sağlayacaktır.

Eca markalı kombi şofben ve diğer ürünleriniz için yaz veya kış dönemi fark etmeksizin bizden destek alabilir, Keçiören ECA Servisi mutlu müşterileri listesine adınızı yazdırabilirsiniz. Mesai saati dahili ve harici dönemde de arama yapabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak personel eğitimi ve teknik donanımı çok önemlidir. Beraber çalıştığımız tüm personellerimiz her türlü sertifikayı edinmiş, yeterli düzeyde tecrübe kazanmış ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Keçiören Eca Servisi tarafından yapılan tüm işlemler de bu sebeple en iyi sonucu vermektedir.

Ayrıca yaptığımız işlerin arkasında durarak kendimize ne denli güvendiğimizi de kanılamış olmaktayız. Takılan parçalar, uygulanan işcilik hizmetleri tam olarak bir yıl firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Bu sebeple aynı arıza durumunun tekrarlaması nüksederse sizlerden hiç bir ücret almadan işlemi tekrarlamaktayız.

Keçiören Eca Servisi müdahalede bulunduğu işler için nakit ücret ödeme mecburiyetini de ortadan kaldırmıştır.

Kredi kartınız ile POS cihazlarımız üzerinden kolaylıkla borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için personolimize ön bilgi vermeniz yeterlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir