Keçiören Demirdöküm Servisi

25 yıldır Ankara ilinin Keçiören semtindeki müşterilerine hizmet sunan Keçiören Demirdöküm Servisi her zaman bölge halkından takdir almaktadır.

Evlerimizde ve işyerlerimizde yoğun şekilde kullanılan Demirdöküm marka kombi cihazları, şofben cihazları, klima cihazları ve kazan sistemleri zaman içerisinde arıza ve sorun çıkarabilirler.

Bu tip cihazların sorun çıkarmaması için mutlaka mevsim geçişlerinden önce bakımlarının yapılması gerekmektedir.

İşte tam bu noktada devreye Keçiören Demirdöküm Servisi tüm sorunlarınızda sizlere bir telefon kadar yakındır. Çağrı merkezimizi veya mobil cihazlarımızı arayarak sorununuzun çözümü için randevu talep edebilirsiniz.

Demirdöküm marka klima cihazlarınızın mutlaka filtrelerinin ve fanın temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizliğinde mutlaka düzenli olarak yapılması gereklidir.

Aksi takdirde cihazdan kötü kokular gelebilir. Klima cihazınız yeterli soğutma yapmayabilir. Klimanın filtre temizliği konusu çok önemli bir konudur.

Kombi cihazının kontrolleri yapılırken ilk etapta cihazın suyu ısıtıp ısıtmadığına bakılmalıdır. Daha sonra ise peteklerin ısınması ve bacanın çalışma durumu kontrol edilmelidir.

Keçiören Demirdöküm Servisikonusunda profesyonel personeller ile çalışmaktadır. Bu personeller Demirdöküm marka cihazlarda her türlü deneyim ve tecrübeye sahiptirler.

Bu bağlamda yeni alınan cihazlarınızın da kurulumu profesyonelce yapılmaktadır ve garanti belgeleriniz onaylanmaktadır. Siz müşterilerimize tavsiyemiz, bu belgeleri cihazınızın garanti süresi tamamlanana kadar kaybetmemenizdir.

Kombi cihazınızda bir arıza durumu ortaya çıktığında panelde arıza kodu ortaya çıkar. Cihazda dış hava sensörünün devreye girmesi ile panelde ışık yanıp söner, bunun neticesinde ise cihazı reset etmeniz gerekmektedir.

Reset ettiğiniz halde cihazınızdaki sorun çözülmüyorsa mutlaka Keçiören Demirdöküm Servisiiler bağlantıya geçmeniz yapılacak en iyi şeydir.

Yılın 365 günü 7/24 hizmet sunan Keçiören Demirdöküm Servisi, güler yüzlü ve anlayışlı personeller ile çalışmakta ve her zaman onlara müşteri memnuniyetinin önemini anlatmaktadır.

Çalışanlarımız konusunda uzman ve tecrübeli kişilerdir. Sürekli olarak da eğitimden ve kurslardan geçirilmektedir.

Kazan sistemleri, kombi cihazları ve şofben cihazları ile klima cihazlarında kendisini ispatlamış marka olan Demirdöküm, bu alanda önü ve örnek bir markadır.

Keçiören Demirdöküm Servisi Keçiören semtinde yoğun şekilde tercih edilen bir firmadır.

Hemen her gün işyerlerinde veya evlerimizde kullandığımız bu cihazlar gerekli bakım ve onarımları yapıldığı zaman arıza vermez ve uzun yıllar kullanılırlar.

Ancak istemesek bile ne kadar bakım yaptırsak yaptıralım bu cihazlar elektrik cihazlar olduğundan bazen arıza durumu söz konusu olabilir. Bu tip durumlarda da vakit kaybetmeden teknik servisimiz ile bağlantıya geçerek sorununuzu giderebilirsiniz.

Her türlü bakım onarım işlemlerinde kullandığımız tüm parçalar orijinal Demirdöküm yedek parçalarıdır. Asla yan sanayi parça, çin malı parça ve çıkma yedek parça firmamız tarafından tercih edilmez ve kullanılmaz.

Yapmış olduğumuz tüm işlemlerde de müşteri memnuniyeti ön planda olduğu için ve müşterilerimizi düşündüğümüz için tüm işlemleriniz ekonomiktir. Güven içinde ve huzurlu bir şekilde tamirat yaptırmak isterseniz hemen bizi, yani Keçiören Demirdöküm Servisi hizmet merkezini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir