Keçiören Buderus Servisi

Ankara Kombi Servisi

Keçiören Buderus Servisi

Keçiören Buderus Servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli Keçiören müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren bir servistir.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kadrosundaki personellerin eğitimine de son derece önem veren Keçiören Buderus Servisi, Buderus markalı kombi ve şofben cihazlarınız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda sizlerin yanındadır.

Keçiören Buderus Servisi siz değerli Keçiören müşterilerine, Buderus markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir.

Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Kombi su kaçırıyor ya da akıtıyorsa, tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Hava tahliye arızalanmış olabilir ya da tesisata gereğinden fazla su eklenmiş olabilir.

Kombi girişindeki filtrelerin tıkalı olması ya da peteklerde tıkanıklık olması radyatörlerin altının soğuk, üstünün sıcak olmasına neden olabilir. Bu sorunun çözümü için kombiye yakın peteklerin vanalarının kısılması, uzak peteklere suyun daha hızlı ulaşmasını sağlar.

Sık sık basınç düşmesi ile karşılaşıyorsanız kombi genleşme tankınız arızalıdır. Bakımı yapılmalı, sorun çözülmezse değiştirilmelidir.

Bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Çalışma esnasında aşağı ve yukarı dalgalanmalar oluyorsa basınç sorunu vardır, sorunun çözümü için servis desteği alın.

Kombi kullanımınızda kaçak akım koruması sağlamak için regülatör kullanımı şarttır. Regülatör kullanımınız, ana kart arızalarınızın da önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Peteklerin üstünün sıcak, altının ise soğuk olması, kombi girişinde yer alan filtrelerde tıkanıklığın olduğunun göstergesi olabilir. Buderus kombi cihazınızda böyle bir sorunla karşılaşırsanız, bu sorun, kombide bulunan sıcak suyu kaloriferden ayıran vanalarda arızadan kaynaklanabilir.

Bu durum peteklerde dengesiz ısınmaya neden olabilir. Yüksek ihtimalle tesisattan kaynaklanan bu sorunun çözümü için Keçiören Buderus Servisi siz değerli Keçiören sakinlerine bir telefon mesafesinde.

Arayın, ev ya da işyerinizdeki Buderus cihazınıza en kısa sürede müdahale ederek sorununuzu ortadan kaldıralım.

Şofben devreye girmiyor ise voltaj sorunu olabilir. Voltaj ölçümünüzü yaptırarak 195-253 V arasında olduğundan emin olun. Voltaj bu aralık dışında ise mutlaka regülatör cihazı kullanmanız gerekir. Buderus şofben tüm bu denemelere rağmen devreye girmiyorsa servis yardımı almanız gereklidir.

Şofben cihazınızın LCD ekranında yazı yoksa önce dairede elektrik olduğundan emin olun. Elektrik varsa, cihazın fişi ve elektrik besleme girişi kontrol edilmelidir. Dairenize gelen voltajın normal değerde olmasına rağmen, Buderus şofben ekranına elektrik gelmiyorsa sorun elektronik kart arızasından kaynaklanıyor olabilir.

Bu durumda Keçiören Buderus Servisi çağrı merkezine ulaşın, garantili ve orijinal yedek parçalarımız ile elektronik kartınızı yenisi ile değiştirerek cihazınızı ilk günkü performansına geri döndürelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir