Keçiören Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Keçiören Alarko Servisi

Keçiören Alarko Servisi, uzman kadrosu, profesyonel servis kalitesi, orijinal yedek parça ve ekipmanları ile Alarko markalı tüm kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri ile ilgili montaj, bakım ve onarım hizmetleri konusunda siz değerli Keçiören halkının yanındadır.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kadrosundaki personellerin eğitimine de son derece önem veren Keçiören Alarko Servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren bir servistir.

Kullanım amacına uygun kombi seçilmelidir. Yerden ısıtmalı evlerde ortama uygun ve yüksek kapasiteli kombi kullanılmalıdır. Bacalı cihazlar hemen terk edilmeli, en kısa sürede hermetik veya yoğuşmalı cihaza geçilmelidir.

Kombi kullanımınızda petekleriniz ısınıyor fakat sıcak su kullanamıyorsanız ya da sıcak su alıyor ama peteklerinizi ısıtamıyorsanız üç yollu denen parçanız arızalanmıştır. Sorunun çözümü için servis çağırmanız gerekir.

Alarko kombi kullanımınızda ses varsa atık gazı tahliye eden fan veya suyu sirküle eden pompada arıza vardır. Her iki sorunun çözümü için Keçiören Alarko Servisi yanınızda. Çağrı merkezimizi arayın, uzman personelimiz ve orijinal yedek parçalarımız ile sorunu en kısa sürede ortadan kaldıralım.

Alarko kazan sistemi, verimli bir çalışma ya da sistemi devre dışı bırakmak için tesisata su ekleme ya da boşaltmanın nasıl yapıldığının bilinmesi gereklidir. Verimli bir çalışma için kazan sistemi basıncının 1-1.5 bar arasında tutulması gerekir. Bu basıncın altına düşüldüğünde tesisat basıncı arttırılmalıdır.

Kazanınız çalışırken kesinlikle ön ya da yan koruma kapaklarından birini yerinden sökmeyin ve sökülmesine kesinlikle izin vermeyin. Bu durum sizin için ciddi bir güvenlik sorununa neden olabilir. Bu işlemin gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi halinde Alarko kazan sistemi cihazınız garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Şofbeninizin çalışmaması öncelikli olarak cihaza gaz gelmemesinden kaynaklanır. Gaz kesintisi olup olmadığını bölgenizdeki doğalgaz dağıtım firmasından öğrenebilirsiniz.

Sorun çözülmediyse sorun elektronik kart, gaz valfi ya da elektrotlardan kaynaklanıyordur. Arıza tespiti ve sorunun çözülmesi için servis yardımı almanız gerekir.

Şofben cihazınızın ateşleme grubu, brülörü yakmıyorsa sorun gaz valfinden kaynaklanıyor olabilir. Arıza tespitinin net bir şekilde yapılması için Keçiören Alarko Servisini arayarak Alarko Şofben cihazınızın gerekli kontrollerini gerçekleştirin.

Klima cihazınızın gaz kontrollerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gazsız çalışan Alarko klima cihazınızın kompresörü yanacağından, cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Keçiören Alarko Servisi arayın, uzman ekibimizle klimanızın gaz kontrollerini gerçekleştirelim.

Siz değerli Keçiören sakini müşterilerimizle Alarko klima cihazınızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Ayrıca klima kullanırken ideal oda sıcaklığının 22 derece olması gerektiğini, aksi takdirde hasta olacağınızı ve direk soğuk havanın karşısına oturmanızın yüz felcine neden olabileceğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir