Karapürçek Mahallesi Eca Servisi

Posted by

Karapürçek Eca servisi hayatımızda en çok kullanılan elektronik cihazların her türlü problemini çözmek için kurulmuş olan konusunda uzman ve profesyonel anlamda hizmet sunan bir teknik servistir.

Müşteriler için günün her saati çalışan teknik servisimiz sayesindeEca markalı cihazlarınızın bakım, tamir, temizlik, montaj, kurulum, parça değişimi gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayan şofben cihazları elektronik olduklarından dolayı arızalanabilirler. Bu gibi durularda bu cihazlara elle müdahale edilmemelidir.

Elle müdahale edildiği zaman hem sağlığınıza hem de kullanmış olduğunuz tesisatınıza zarar verebilecek olan şofben cihazları,alanında uzman ve bilgili çalışanları bulunan ve bölgenin en etkili servisi olan Karapürçek Eca servisi tarafından tamir edilmelidir.

Şofbeninizde sorun gözlemlediğinizde cihaz hemen kapatılmalı ve hemen Karapürçek Eca servisi ile iletişime geçerek çağrı merkezimizde görevli olan personelimize arıza konusu ile ilgili detay bilgi verilmelidir.

Müşterilerimizin evlerinde şofben cihazlarını sağlıklı bir şekilde kullanabilmeleri için aynı zamanda Karapürçek Eca servisi güvenli ve sağlıklı kurulum işlemleri de yapmaktadır.

Kombi cihazları her zaman bakımlara ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Eca kombinizin 2 yılda bir düzenli olarak Karapürçek Eca Servisi tarafından bakımının yaptırılması uzun süreli kullanılması açısından son derece önemlidir.

Yapmış olduğu tüm işlerde daima orijinal yedek parça kullanan Karapürçek Eca servisi tamir istenen cihazlardamutlaka orjinal parça kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde etmektedir.

Aynı zamanda Karapürçek Eca servisi tarafından takılan yedek parçalar teknik servisimiz garantisi altındadır.

Başka servislerin aksine son çıkan elektronik cihazları kullanan ve bu cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Karapürçek Eca servisi gerek kombi cihazlarında gerekse de şofben cihazlarında yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Bayanların evdeki en çok kullandığı ve yardımcılarından biri olan Eca marka soğutma sınıfından klima cihzlarıdır. klima cihazlarında yeterli derecede soğuk hava alınmıyorsa kompresör sorunu veya bağlantı boru kırıklığı sorunu var demektir. Bu gibi durumlarda servisimizdeki uzman ekibimizden dilediğiniz her an destek isteyebilirsiniz.

Kombi klima ve şofben cihazlarınızı çalıştırdığınızda sigortalarınız atıyorsa, sistem tesisatınız kısa devre yapıyor demektir. Hemen Karapürçek Eca servisi ile görüş birliği yapılmak üzere aranmalıdır.

Ayrıca, klima taşıma esnasında mutlaka cihaz dik durumda olmalı, kompresör sistemi korumaya alınmalıdır. Bu gibi durumlarda Karapürçek Eca servisi olarak mutlaka teknik konularda müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Karapürçek Eca servisi olarak siz değerli müşterilerimize Eca marka çamaşır makinesi kullanırken her zaman kısa programda çalıştırmanızı, kapasitesinden fazla çamaşır yüklemesi yapılmaması gerektiği, kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanılması gerektiği tavsiye edilmektedir.

Karapürçek Eca servisi olarak elektronik eşya satın alırken enerji tasarruflu makineleri tercih etmenizin elektrik tüketiminizi ciddi anlamda azaltacağı bilgisini paylaşmak isteriz.

Ayrıca Karapürçek Eca servisi olarak tasarruf için çamaşır makinenizi tam dolu bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir