Karapürçek Baymak Servisi

Karapürçek Baymak Servisi, yaklaşık 25 yıldır Ankara’nın Karapürçek semtinde bulunan müşterilerine hizmet sunan ve bu konuda da bölge halkından takdir alan deneyimli ve tecrübeli bir firmadır.

Karapürçek semtinde geniş bir kesim tarafından kullanılan Baymak marka cihazlar zaman zaman da bazı arıza durumları ortaya çıkarabilirler.

Bu sorunların çözümü için bölgede en geniş servis ağı bulunan Karapürçek Baymak Servisi ile bağlantı kurarak destek almanız yapılacak olan en doğru şeydir.

Teknolojinin gelişmesi ile Baymak markası da pek çok yeni özellikli cihazları piyasaya sunmuştur. Bu özellikli cihazlardan ihtiyacınıza uygun olanın seçilmesi yapılacak olan en doğru davranıştır.

Karapürçek Baymak Servisi kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş ve müşterilerine bu doğrultuda hizmet sunan kaliteli ve özverili bir firmadır. Baymak marka kombi cihazının gaz kaçağı şikayeti aldığımız sorunlardan bir tanesidir.

Kombi cihazının gaz kaçağının olması pek çok nedene bağlı olabilir. Gaz kaçak dedektörü dediğimiz cihaz ile gezici servisimiz kombinizde gaz kaçağı varmı? Tespitini yaparak konusunda uzman personeller ile derhal müdahalesini yapmaktadır.

Yoğun şekilde kullandığımız Baymak marka kombi cihazları, şofben cihazları, klima cihazları ve kazan sistemleri yoğun şekilde kullanımlarına veya yanlış kullanımlarına bağlı olarak zamanla arıza çıkarabilirler.

Sorun çıkarmaması için mutlaka mevsim geçişlerinden önce periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Konusunda uzman ve tecrübeli olan Karapürçek Baymak Servisi tüm sorunlarınızda sizlere bir telefon kadar yakındır. Çağrı merkezimizi arayarak sorununuzun çözümü için randevu talep edebilirsiniz.

Ancak bazen istemesek bile ne kadar bakım yaptırsak yaptıralım bu cihazlar elektrikli ve elektronik cihazlar olduğundan bazen arıza durumu söz konusu olabilir.

Arıza durumu söz konusu olduğunda mutlaka tecrübeli olan Karapürçek Baymak Servisi ile bağlantıya geçerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Firmamız ISO 9001 belgeli bir teknik servistir. TSE Standartlarında hizmet veren firmamızda çalışan tüm çalışanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış kişilerdir.

Baymak marka cihazlarınızdaki sorunun kaynağına inerek bu sorunu garantili şekilde bakım ve onarım hizmeti vererek çözmektedir.

Baymak marka kombi cihazı bazen ısıtma sorunu, su sızıntısı veya su barında aşırı yükselme veya düşme gibi sorunlar çıkarabilir. Bazı sorunlarda da kombilerde arıza kodu oluşur.

Karapürçek Baymak Servisi ile bağlantıya geçip destek talebinde bulunduğunuzda mutlaka bu arıza kodunun belirtilmesi gerekmektedir.

Kazan sistemlerinden ve kombi cihazlarından beklenen kaliteli hizmet, güler yüz, güven ve teknik donanım teknik servis ekibimizde bulunmaktadır.

Ayrıca Karapürçek Baymak Servisi çağrı merkezimize 7/24 günün her saati ve haftanın her günü rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bazı arızalar yani küçük arızalar sizler tarafından halledilebilir. Fiş prizden çıkmış veya elektrik bir anlığına kesintiye uğramış, yada şalter atmış gibi ufak sorunlar sizler tarafından giderilebilir.

Ancak büyük sorunlarda asla müdahale etmemeniz ve konusunda uzman olan Karapürçek Baymak Servisi ile bağlantıya geçmeniz cihazlarının uzun ömürlü olması için gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir