HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz günden beri insanların en doğal ihtiyaçlarından bir tanesini karşılayan kombilerinde kapsamlı ve garantili bakım ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Kombiler geçmişten günümüze pek çok marka adı altında pek çok model ve kapasitede insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hem evlerde hem de işletmelerde sıcak su ve ısınma ihtiyacının giderilebilmesi adına kullanılan en etkili teknolojik cihazlar kombilerdir. Gaz, su ve elektrik bileşenleri ile çalışan ve gerektiğinde 24 saat aralıksız bir şekilde çalışabilen bu cihazların elbette ihtiyaç duyduğu periyodik bakımları da olacaktır.

Ankara Kombi Servisi olarak 25 yıldır Ankara sakinlerinin kombi bakım ve onarım taleplerine karşılık veriyoruz.
Kombinizin marka ya da modeli ne olursa olsun size her daim yetişen, zaman kaybettirmeden işlemlerini tamamlayan ve neticede garantili hizmet sunan bir ekibimiz bulunmaktadır. Ankara için tek bir numaramız vardır ve bu numaradan günün 24 saati bizlere ulaşmanız mümkündür.

Kombilerin ne zaman ortaya beklenmedik bir arıza çıkaracağı bilinemez. Bu sebeple herhangi bir arıza durumunda gece gündüz demeden, vakit kaybetmeden müdahalede bulunmak gerekir.

Bunu da sizlere Ankara Kombi Servisi olarak sağlıyoruz.
Kombinizin periyodik bakımlarında kalorifer hattı, su hattı, devre ve parçalar incelenmekte ve eskiyen bir parça söz konusu ise orijinal parça ile değişimi yapılmaktadır.

ılda iki defa yaptıracağınız bu bakımlar ile ileride ortaya çıkabilecek ve sizi maddi anlamda sarsabilecek bir takım ciddi arızalara karşı da erkenden tedbir almış oluyorsunuz. Alanında uzman teknisyenlerimizin tamamı sertifikalıdır. Yaptıkları işlemler TSE standartlarındadır ve garantilidir.
Sıcak su hattında bir sorun var ise, kalorifer dönüş hatlarında bir tıkanma, parçalarda bir aksama var ise bunu teknolojik cihazlarımız ile tespit etmekteyiz ve anında çözüm üretmekteyiz. Ankara Kombi Servisi personelimiz gezici servis aracı ile bulunduğunuz adrese hızlı bir şekilde gelmektedir.

Bu anlamda herhangi bir zaman sorunu yaşatmamaktayız. Donanımlı atölyemizde ise her marka ve modelde kombi için yedek parça bulunmaktadır. Tek bir telefon açmanız yeterli olmaktadır.
Kombinizin seçiminden taşınmasına, montajına ve yıllık bakımlarına kadar her tür detayda yanınızda olmaktayız. Yapacağımız işlemler tamamen bilinçli müdahalelere dayanmaktadır. Bu anlamda güvenilir bir takıma sahibiz.

Kombileriniz için parça değişimi yaptığımız takdirde bir senelik servis garantisi sunmaktayız. Bu süreçte cihazınızda ortaya çıkabilecek bir problemde sizlere ücretsiz orijinal parça değişimi ve yine ücretsiz bakım servisi sunmaktayız.

Bulunduğumuz her müdahalenin arkasında olduğumuzdan ve başarılı çalışmalara imza attığımızdan yıllardır Ankara sakinleri tarafından en sık tercih edilen servisi olmaktayız. Kombinizin markası ne olursa olsun ortaya çıkabilecek bir aksaklıkta uzman desteği almak için Ankara Kombi Servisi çağrı merkezimizi arayabilir, dilediğiniz an teknik ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Kombinizin kışa iyi bir şekilde hazırlanması adına mutlaka kış ayları gelmeden ve soğuklar bastırmadan yıllık bakımlarını yapmanızı öneriyoruz. Bu konuda haftanın her günü ve her saati bizden yardım alabilirsiniz.