Etimesgut Protherm Servisi

Posted by

Etimesgut Protherm Servisi başkent Ankara ilinin şirin ilçesi Etimesgut bölgesinde ısıtma sistemlerinin en gözde ürünü kombi cihazlarınız için mükemmel hizmetler vermektedir. Isıtma ve sıcak su ihtiyaçlarımız için kullandığımız kombiler Ankara gibi kışları çetin geçen şehirlerimizde büyük bir konfor kaynağı olarak tercih edilir.

Kombi cihazları son zamanlarda Ankara  gibi büyük şehirler için bir ihtiyaç neredeyse vazgeçilmez bir hal almış durumdadır. Öyle ki artık kombi cihazları Ankara’da evlerimizde değil, iş yerlerimize kadar girip, kulanımına başlanmıştır.

Bizler de Etimesgut Protherm Servisi olarak sizlere çetin kış günlerinde yanınızdayız. Güler yüzlü hizmet ile misafirleriniz olarak mobil araçlar ile hizmet vermekteyiz. Bunları gerçekleştirmeden önce ise sizlerin isteği dahilinde işlem öncesi müşteri masraf bilgilendirmesi yapmaktayız.

Personellerimizin daha iyi hizmet verebilmesi açısından çeşitli personel eğitimi ve sertifikası vermekte olup kombilerini emin ellere teslim ettiğinizin iç rahatlığını sunmaktayız. Personellerimiz takım ruhu ile çalıştığı için tamirat veya bakım işlemlerimiz sizlerin değerli zamanlarını çok almadan gerçekleşmiş olacaktır. Ayrıca yedek parça stokumuz ile Etimesgut Protherm Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an da sizlere yukarıda saydığımız hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Petekleriniz ihtiyacınız olan ısıyı sağlarken sıcak su ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız veya sıcak su ihtiyacınızı sağlarken ısı ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız 3 yollu denilen parçanız arızalıdır korkmayın Etimesgut Protherm Servisi olarak size en kısa sürede temiz çalışma prensibimizle yanınızdayız.

Kombinizden sesler duymaya başlarsanız  atık gazı tahliye eden fan veya suyu sirküle eden pompa arızalıdır. Etimesgut Protherm Servisi olarak size en kısa sürede temiz çalışma prensibimizle yanınızdayız.

Kombinizin basınç göstergesinde sık sık basıncın düştüğünü gözlemliyorsanız genleşme tankınız arızalıdır, genleşme tankınızın bakımı yapılmalı veya yeni bir genleşme tankı ile değiştirilmelidir Etimesgut Protherm Servisi yedek parça temini imkanı da sağladığı için Mamak Ferroli Servisi en kısa sürede temiz çalışma prensibimizle yanınızdayız.

Kombiniz yanma esnasında alev turuncu veya sarı ise kombinizi hemen durdurun, kombiniz gazı yakamıyor demektir sorunun daha fazla büyümeden Etimesgut Protherm Servisi ile bakım zamanı gelmiştir. Etimesgut Protherm Servisi güvenilir personeli ve temiz işçiliği ile yanınızdadır.

Kombi cihazınızın ısı ayarının veya program ayarının yapılmasını sağlayan düğmeler ayarı güncellemenizi veya stabil olarak işlem yapmanızı sağlamıyorsa bir sorun olduğu anlamına gelir, aşırı gaz tüketimini önlemek için Etimesgut Protherm Servisi olarak en kısa sürede temiz çalışma prensibimizle yanınızdayız.

Kombinizin size yaralı olduğu gibi bazı arızalardan dolayı tehlikeli bir hale gelebilir olduğunu unutmayınız. Kombinizin olduğu yerde evlerinizde, iş yerlerinizde veya apartmanda gaz kokusunun hakim olduğunu algıladığınızda bulunduğunuz alandaki kapıları ve pencereleri açınız, ateş çıkmasını sağlayacak alet edevatları çakmak, kibrit vb. yakmayınız. Elektrik prizlerine temas etmeyiniz, apartmanda kokuyu algılamışsanız apartman sakinlerine haber veriniz. Bu tür durumlarda yani gaz kokusunu algıladığınız anda ALO 187 doğalgaz acili arayınız.

Kombi ihtiyaçlarınızı kullanım alanlarına göre seçmenizde yarar vardır aksi taktirde ekonomik olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Etimesgut Protherm Servisi olarak bütçeye zararı olabilecek hiçbir şeyi istemeyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir