Etimesgut Ferroli Servisi

Posted by

Etimesgut Ferroli Servisi yaklaşık olarak 25 yıldır sektörde bulunmakta ve Ferroli markalı kombi cihazlarınız için başarılı işler yapmaktadır. Etimesgut bölgesinin başarılı işletmesi, Ferroli adı altında Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde aktif olarak rol oynamaktadır.

Ferroli markalı kombi sahibiyseniz ve Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde oturuyorsanız çok şanslısınız. Çünkü bu bölgeye hakim, işini iyi yapan, fiyatları ile yüzünüzü güldüren ve cebinizi rahatlatan Etimesgut Ferroli Servisi ile çalışma şansınız var demektir.

Etimesgut Ferroli Servisi çağın ötesinde çalışmaları ile kombi kullanıcılarına mükemmel servis hizmeti vaad etmekte ve bunu da her işinde başarı ile uygulamaktadır.

Hünerli ustalarımız, tamir bilgilerini işlerinde uygulayarak harika sonuçlar almakta ve siz değerli Etimesgut sakinlerine deteklerini esirgememektedirler.

Ferroli kombi kullanıcıların içini her zaman rahatlatan bir sebep vardır; bu da oluşturduğumuz servis ağıdır. Etimesgut bölgesinde yaygın olan mobil araçlarımız sizlerden gelen yardım çağrılarına anında karşılık verebilmektedir. Etimesgut Ferroli Servisi bu konuda oldukca hassas davranarak ekip sayısını maximum düzeyde tutmaktadır.

Etimesgut Ferroli Servisi parça gereksiniminizi karşılamak için oluşturduğu malzeme depoları ile de Etimesgut bölgesinde siz değerli Ferroli kombi kullanıcılarının emrindedir.

Baca sensörü, sirkülasyon pompası, üç yollu vana, fan, gaz valfi, plakalı eşanjör gibi seğişimi gereken kombi parçalarınız için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır.

Model ismi söylemenizle birlikte ihtiyaç duyacağınız parçayı bildirmeniz bizim için yeterlidir. Ekiplerimiz derhal parçanızı kapınıza getirecek ve hatta eğer isterseniz eski parçayı çıkararak yeni malzemeyi takacaktır. Etimesgut Ferroli Servisi bu konuda da Ferroli markasına yakışır çalışmalar yapmaktadır.

Etimesgut Ferroli Servisi tüm bu çabaları sizleri memnun etmek, kombi kullanımınıza ara vermemenizi sağlamak adına yapmaktadır. İşlerindeki titizliği, dikkati ve düzeni ile tanınan ferroli servisi Etimesgut bölgesi için aralıksız olarak gece gündüz çalışmaktadır. Bizi aramanız, tamir veya bakım işlemi yaptırmanız için atacağınız ilk adımdır.

Etimesgut Ferroli Servisi olarak 7/24 eryaman halkına destek veren bir teknik servistir. Kombi ve şofben konularında sorununuz ve arızanız olduğunda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Özellikle Ferroli marka kombi ve şofben cihazları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendisini kanıtlamış bir markadır. Elbette bu sebeple de yoğun şekilde servis ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır.

Etimesgut semtinde ortaya çıkan bu ihtiyacı cevap verebilmek adına 25 yıl önce kurulan firmamız, bu süre zarfında kaliteli ve temiz hizmet vererek hem müşterilerinden hem de bölge halkından her zaman takdir almıştır.

Etimesgut Ferroli Servisi olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Bu bağlamda müşterilerimizin ev ve işyerlerine asla galoş kullanmadan girmeyiz ve bu konuda personellerimiz hassas ve titizdir.

Etimesgut Ferroli Servisi TSE ve ISO9001 kalite standartlarına göre hizmet vermektedir. Ayrıca, İş sağlığı ve güvenliği konularına da azami dikkat gösteren firmamız, bu konuda sürekli olarak denetlenmekte ve başarılı denetimler geçirmektedir.

Ferroli marka kombi ve şofbencihazları insanoğlu tarafından kullanılmaya başlandığı günden buyana hayatlarımızın vazgeçilmezi konumundadır. Bu kadar yoğun kullanılan bu cihazlar mutlaka zaman içerisinde arıza durumu meydana getirmektedir.

Arıza durumları meydana geldiğinde Etimesgut Ferroli Servisi ile bağlantıya geçmeniz sorununuzun çözümü için yeterlidir.

Kombi cihazınız aniden durursa ilk önce elektrik aksamlarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Cihazınıza elektrik gelmiyorsa siz müdahalede bulunmayın, mutlaka konusunda uzman servis çağırın. Uzman ve kaliteli servisin adresi Etimesgut Ferroli Servisi dir.

Kombi cihazında gaz vanası kapalı ise de kombi cihazınız çalışmaz. Etimesgut Ferroli Servisi olarak vananın kontrol edilmesini tavsiye etmekteyiz.

Şofben cihazlarında ise bazen iç kısımda bulunan rezistans ve ısıtıcı eşenjörler arızalanabilir. Bu tip arıza durumları müşterilerimizin müdahalesi ile düzeltilecek durumlar değildir.

Bu nedenle mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli firmamız Etimesgut Ferroli Servisi ile bağlantı kurarak sorununuzu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Ayrıca kombi petek tesisat bağlantılarının mutlaka düzgün bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir. Peteklerinizde sıcak su üstten gitmeli ve çapraz taraftan çıkmalıdır.

Aksi takdirde kombinizde verim alınmaz ve sık sık sorun çıkarır. Kışın tam ortasında tabiri caizse kara kış bastırdığında kombi cihazınızın arızalanması ve ısı vermemesi çok büyük sıkıntı demektir.

Kışın ortasında havalar soğukken ısınamamak gibi sorunlarla boğuşmamak için, Ferroli marka kombi cihazlarınızın senelik bakımlarını mutlaka düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Düzenli olarak bakımları yapılan cihazlar hem verimli hem de ekonomik olarak düzgün çalışırlar.

Her tür kombi ve şofben arızasında çağrı merkezimizi arayarak randevu almanız sorununuzun çözümü için yeterlidir. Müşteri temsilcimiz randevu saatinizde en yakın gezici servisimizi adresinize yönlendirerek sorununuzun çözümünü sağlayacaktır.

 Firma olarak prensibimiz gereği müşterilerimize asla randevu sarkma durumu yaşatmamaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir