Etimesgut Demirdöküm Servisi

Posted by

Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak Etimesgut semtinde Demirdöküm marka cihazlarınızın bakım, onarım ve periyodik anlamda bakımları garantili ve kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Etimesgut Demirdöküm Servisi belli bir disiplin çerçevesinde çalışan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve güler yüzlü personeli ile çalışan bir teknik servistir.

Demirdöküm şofben cihazındaki dayanıklılık ve göstermiş oldukları performansı da gayet iyidir. Ayrıca klima cihazları yeterinde soğutmaz ise ılık hava üflerse klima cihazınızın bakım zamanı gelmiş demektir.

Mutlaka Etimesgut Demirdöküm Servisi ile bağlantıya geçerek klima cihazınızın bakımının yapılması gerekmektedir.

Çünkü cihazlardan iyi performans alınması için bakım işlemlerinin zamanında ve mutlaka yapılması gerekmektedir.

Demirdöküm marka kombi cihazınızda dikkat edilmesi gereken bir konu ise gaz kokusunun duyulmasıdır. Gaz kokusu duyulursa mutlaka gaz vanalarını kapatmanız gerekmektedir.

Ayrıca hemen camların açılması ve içeriye temiz havanın girmesi sağlanmalıdır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışıyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Kombi cihazı, klima cihazı, şofben ve kazan sistemlerinde kanıtlamış marka olan demirdöküm, bu anlamda geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak müşterilerimize hizmet vermek için kurulduğu günden bu yana 7/24 vardiyalı şekilde çalışmaktadır. Gezici servislerimiz Etimesgut semtinin her noktasına hizmet götürmektedir.

Klima cihazlarında bazen dış ünite devreye girmeyebilir. Dış ünite devreye girmiyor ise hava çıkış kanallarının önünde bir engelleyici olup olmadığına bakılmalıdır.

Ayrıca, Yüksek akım nedeni ile devamlı olarak sigorta atıyor ise cihazın kompresörü ve devrelerinde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak klima cihazınızın her türlü bakım ve onarımı garantili olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Soğuk kış günlerinde en çok ihtiyacımız olan şey ısınmaktır. Isınma amaçlı kullandığımız kombi cihazları bazen arızalanabilirler.

Örneğin kombi cihazı sıcak su vermiyor ise kaloriferler kontrol edilmelidir. Sıcaklık veriyor mu kontrol edilmelidir. Buna rağmen kaloriferde ısı var ise sıcak su ayarı kontrol edilmelidir.

Her türlü kombi arızanızda Etimesgut Demirdöküm Servisi çağrı merkezimiz sizlerden telefon beklemektedir.

Müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşmenize istinaden aldığınız randevu saatini aksatmadan tam zamanında gezici servisimiz adresinizde olacaktır.

Yaz mevsiminde çok yoğun şekilde kullanılan klima cihazları zaman içerisinde verimli çalışmaz duruma gelebilir. Bunun sebebi de toz temizliği, filtre ve polen temizliği yapılmamış olmasıdır.

Bu temizlikleri yaparak cihazınızın verimli şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.Alanında tecrübeli firmamız kadrosunda çalışan tüm elemanlar konusunda tecrübeli ve Demirdökümmarka cihazlarda deneyimlilerdir.

Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı her zaman onlara ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.

Gerek kapıda nakit ödeme, gerek eft/havale, gerekse de anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına taksit imkanı gibi pek çok ödeme kolaylığı Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak her zaman yapılmaktadır.

Demirdöküm olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve çıkarlarıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir