Etimesgut Buderus Servisi

Posted by

Etimesgut Buderus Servisi, Etimesgut semtindeki müşterilerimizin Buderus marka kombi ve şofben cihazlarında oluşan veya oluşabilecek sorunlarına karşı bir telefon kadar yakındır.

Konusunda uzman olan personellerimiz kullandıkları son teknoloji ürünler ile sorunu kökünden çözecek ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, cihazınızın ilk günkü randımanına gelmesini temin edeceklerdir.

Etimesgut Buderus Servisi olarak müşterilerimize tavsiyemiz, mutlaka ferroli marka kombi ve şofben cihazlarının bakımlarını mutlaka düzenli olarak yaptırmaları ve cihazlarını kullanım kılavuzlarında belirtilen şekilde kullanmalarıdır.

Belirttiğimiz bu durumlara müşterilerimiz dikkat ederlerse cihazlarını hem verimli hem de uzun soluklu kullanacaklardır.

Kombi cihazınız çalışma esnasında sesli çalışıyor ise dış gövdesinin sirkülasyon sırasında aşırı ısınmasına bakılır. Isınma fazla ise müşteri bilgilendirilir. Gaz valfleri kontrol edilir, cihazın ve doğalgaz hattının gaz dağıtımı sağlıklı mı kontrol edilir. Ayrıca baca fanı kontrol edilir gerekiyor ise temizlenir.

Eğer Buderus marka kombi cihazınızın arıza lambası yanıyor ise ilk yapacağınız şeyler arasında, elektriği 5 dk. Kadar kesip cihazı tekrar çalıştırmaktır. Arıza lambası halen yanıyor ise Etimesgut Buderus Servisi ile bağlantıya geçip teknik personellerimizden yardım almanız şiddetle tavsiye edilir.

Buderus marka şofben cihazları da bazen yoğun kullanımları sonucunda sorun çıkarabilir. Özellikle ateşleme hatası ve elektrik topraklama sorunu gibi sorunlar titizlikle kontrol edilmelidir.

Etimesgut Buderus Servisi olarak müşterilerimizin fikir ve önerilerine çok önem veriyoruz. Düzenli olarak müşterilerimize anketler uyguluyor onların öneri ve fikirlerini alıyoruz.

Almış olduğumuz bu öneri ve geri bildirimler neticesinde hem teknik olarak hem altyapı olarak hem de bilgi deneyim olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yatırımlarımızı da bu yönde yapıyoruz.

Hem ısı hem de sıcak su anlamında oldukça büyük bir öneme sahip olan Buderus marka kombi ve şofben cihazları bölgede ve ülkemizde yoğun şekilde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana uzun yıllardır müşteri memnuniyeti için vardiyalı çalışma sistemini benimseyen Etimesgut Buderus Servisi müşterilerini mağdur etmemek için sektörde atılacak her adımı çekinmeden atmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan teknik servisimiz, Kombi ve şofben konusunda A’dan Z’ye geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır.

Kombilerin fan motoru kirlenmiş ise kombi cihazınız devreye geç girebilir. Fan motoru üzerinde bulunan kelebek tapası mevcut ise yine aynı sorun çıkabilir.

Tüm bu sorunlarınızda ve başka sorunlarınızda Etimesgut Buderus Servisi bir telefon kadar yakınınızdadır.

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek sorununuzu kısa süre içerisinde garantili bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ayrıca yaptığımız tüm hizmetler ekonomik hizmetlerdir fahiş fiyatlar ile asla karşılaşmazsınız.

Güncel fiyat listemiz web sitemizde sürekli olarak yayınlandığından hangi işlem için ne kadar ödeyeceğinizi önceden görebilir ve sürpriz rakamlar ile karşılaşmazsınız.

Etimesgut Buderus Servisi olarak bu uygulamamızda müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir