Etimesgut Baymak Servisi

Posted by

Etimesgut Baymak Servisi, Etimesgut semtinin hizmet ve kalite anlamında en önemli teknik servisidir.

Belli bir disiplin çerçevesinde çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır.

Teknik servisimiz ile çalışmak bir ayrıcalıktır ve kişiye özel hizmetler de sunmaktadır.

Günün her saati ve haftanın her günü kesintisiz olarak çağrı merkezimiz ile bağlantı kurarak sorununuza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Baymak markası ülkemizde tanınan ve kaliteli üretimler ile müşteri tercihlerinde her zaman zirvede olan bir markadır.  Etimesgut Baymak Servisi kombilerin montaj ve tesisatı çekme konusunda gayet başarılı ve deneyimlidir.

Firmamız fiyatlandırma politikasını müşterilerini kesinlikle memnun kılacak şekilde ayarlamıştır ve düzenlemiştir. Buradaki firma prensibimiz yüksek kar marjı yerine düşük fiyat ve fazla müşteri anlayışını benimsemiştir.

Etimesgut Baymak Servisi baca fanı, gaz valfi, brülör, üç yollu vana, ana kart gibi parçaların tamir ve değişimini garantili olarak yapmaktadır.

Teknik servisimiz asla değişimi gerekmeyen parçayı fuzuli şekilde değiştirmez. Tamir ile kurtulacak parçanın tamirini ve bakımını yaparak tekrar kullanıma sunmaktadır. Ayrıca firmamızın yapmış olduğu her işlem 1 yıl garantilidir.

Etimesgut semtinin tüm sokak ve mahallerine hizmet götüren servisimiz, kısa sürede müşterilerimizden gelen adres kayıtlarını anında değerlendirmeye alarak gezici servisini yönlendirmektedir.

Etimesgut Baymak Servisi güler yüzlü ve anlayışlı personeller ile çalışmaktadır.

Tesisat temizliği, petek montajı, baca boru değişimi gibi uzmanlık isteyen tüm işleri teknik servisimiz başarılı olarak ve garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Kombi kullanımında gaz kokusu duyarsanız derhal kapı ve pencerelerinizi açıp ortamı havalandırmanız gerekmektedir.

Etimesgut Baymak Servisi müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapılan çalışmalar her zaman hesaplı ve sonuç odaklı olmaktadır.

Arıza onarımı yapıldığı zaman firmamız ekstra da servis ücreti almamaktadır.

Gerek web sitemiz üzerinden online olarak, gerekse de çağrı merkezimizden ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Baymak marka kombive kazan cihazlarından alınan bir diğer arıza çağrısı ise ana kart arızasıdır.

Ana kartın olumsuz etkilenmesini sağlayan durum ise muhtemelen elektrik voltajlarında yaşanan dalgalanmalardır.

Voltajın düşük olması ya da gereğinden fazla olması ana kartı yakabilmektedir.

Baymak marka klima cihazlarında bazen dış ünite devre dışı kalabilir. Dış ünite devre dışı kalır ise hava çıkış kanallarının engellendiği anlamına gelmektedir.

Ayrıca, Yüksek akım nedeni ile devamlı olarak sigorta atıyor ise cihazın kompresörü ve devrelerinde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Etimesgut Baymak Servisi olarak baymak marka klimave şofben cihazınızın her türlü arıza, bakım ve onarımı garantili olarak firmamız tarafımızdan yapılmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimiz ile görüşerek sorununuzu ve talebinizi iletip randevu oluşturmanızdır.

Oluşturulan randevunuz derhal gezici servisimize iletilerek servisimiz konumunuza yönlendirilmektedir. Sorununuz kalıcı olarak ve garantili olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir