Emek Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Emek Alarko Servisi

Emek Alarko Servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren bir servistir.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kadrosundaki personellerin eğitimine de son derece önem veren servisimiz Emek  sakinlerinin, Alarko markalı kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarında yanındadır.

Şofben suyu az ısıtıyorsa, ısıtıcılardan birine enerji gelmiyor olabilir. Su basıncı ile çalışan parçalardan birinde arıza olabilir. Isıtıcılar kireç kaplamış olabilir.

Alarko şofben ısıtıcılarından ikisi de kopmuş ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir. Bu durumda Emek Alarko Servisi çağrı merkezini arayın. Cihazınıza yerinde müdahale ederek ilk günkü haline geri getirelim.

Kombi cihazınızın çalışıyor olmasına rağmen kalorifer tesisatının ısınmama nedeni ilk olarak kalorifer peteklerinizin kirlenmiş olmasıdır. Kalorifer tesisatınızın temizlenmesi ile bu sorun ortadan kaldırılabilir.

Zamanla oluşan ağır metaller peteklerde birikerek tesisatın ısınmasına engel olabilir. Peteklerinizde yıkama işlemi yapılarak ağır metallerden arındırma sonrası tesisatınız eski verimli haline geri dönecektir.

Söz konusu sorun, tesisatta bulunan geri dönüş borusu üzerindeki pislik tutucunun tıkalı olmasından ya da kombi kalorifer vanalarının kapalı olmasından da kaynaklanıyor olabilir. Kombi servisinize başvurarak arıza tespiti ve gerekli müdahaleleri yaptırabilirsiniz.

Kombi kullanımınızda sık sık basınç düşüyorsa genleşme tankınız arızalıdır, bakımı yapılmalı veya değişmelidir Eğer, cihazınızın altında bulunan ağzı açık borudan su geliyorsa genleşme tankınız kullanım ömrünü doldurmuş demektir.

Kaçak akım koruması için regülatör kullanmanız şarttır. Ana kart arızaların önüne regülatör kullanımı ile geçmek mümkündür. Alarko kombi kullanımınızda regülatörünüzün olması, cihazınızın uzun ömürlü kullanımınızı sağlamak konusunda son derece önemlidir.

Dış gövdede ısınma olması Alarko kombi cihazınızın dolmuş olduğunu gösterir. Sorunun giderilmesi için en kısa sürede Emek Alarko Servisi çağrı merkezine ulaşın. Uzman personelimiz ve kaliteli ekipmanımız ile gerekli temizlik işlemleri sonrası, cihazınızı ilk günkü haline getirelim.

Klima cihazınızın gaz kontrollerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gazsız çalışan Alarko klima cihazınızın kompresörü yanacağından, cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Emek Alarko Servisi arayın, uzman ekibimizle klimanızın gaz kontrollerini gerçekleştirelim.

Siz değerli Emek sakini müşterilerimizle Alarko klima cihazınızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Alarko kazan sistemi ilk doldurulması esnasında içilebilir nitelikte su kullanılmalıdır. Sisteme sağlanan su bu özelliklere sahip değilse, ayrıca bir su arıtma sistemi kurulması gereklidir. Cihaz kullanımınızda kapalı devrede su eksilmesi oluşması halinde ısıtma devresi suyu takviyesi yapılırken mutlaka arıtılmış su kullanılmalıdır.

Emek Alarko Servisi olarak siz değerli Emek sakinlerine, %100 orijinal yedek parçala ve uzman kadromuz ile 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir