Demetevler Mahallesi Eca Servisi

Posted by

Demetevler ECA Servisi,  Ankara’nın Demetevler semtinde hizmet veren bir işletmedir. ECA markalı kombi ve şofbeninizle ilgili bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz. ECA markalı cihazlarınızla ilgili her türlü problemi bize danışabilirsiniz.

Uzman bir kadroya sahip olan Demetevler ECA Servisi, uzun yıllardır sektörde varlığını devam ettirmektedir. ECA markalı kombi ve şofbenlerinizde karşılaştığınız her türlü sorunu bize danışabilirsiniz. Sertifikalı ekip arkadaşlarımız, sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm üretecektir.

Kombiler de her cihaz gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır ve zaman zaman arızalanabilmektedir. Biz kombide meydana gelebilecek, ayar düğmelerinin çalışmaması, kombinin olması gerekenden çok yakıt tüketmesi, peteklerin gerektiği gibi ısınmaması gibi problemlere deneyimli kadromuz sayesinde kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Bakım faaliyeti konusunda da Demetevler ECA Servisi, Dünya standartlarına uygun bir hizmet sunmaktadır. Sahip olduğunuz kombinin bakımını her sene düzenli olarak yaptırmanızı öneririz. Yaptırmadığınız takdirde birtakım problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Bizim kombilerinizde meydana gelen sorunları çözümlememiz, kullanıcıların sorunlara kalıcı çözümler üretmesi için yeterli değildir. Siz de kullanıcılar olarak, kombilerinizi düzgün bir şekilde kullanmazsanız olası arızalara yol açabilirsiniz.

Kombi kullanımı ile ilgili siz müşterilerimize uyarılarda bulunmak istemekteyiz. Meydana gelen sorunların azımsanmayacak bir kısmı yanlış montaj, hatalı kullanım şekli ve arızaların zamanında fark edilip servise başvurulmamasıgibi durumlarda ortaya çıkmaktadır.

Kombinizde ısı ayarı veya program ayarı yaptığınız düğmeler işlev görmüyorsa sorun var demektir, aşırı gaz yakmamak için ekip çağırınız. Peteklerinizin tesisat bağlantıları düzgün olmalıdır, sıcak su üstten girmeli karşı çapraz alttan çıkmalıdır. Bu duruma dikkat etmezseniz verim alamazsınız, petekleriniz randımanlı ısınmaz.

Evinize uygun bir kombinin seçilmesi ve uygun bir yere montajın gerçekleştirilmesi konusunda Demetevler ECA servisi olarak, görevimizi yerine getirmekteyiz ancak yine de size kombi seçerken ve montajını gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli konuyu belirtmemiz gerekiyor.

Yerden ısıtmalı evlerde ortama uygun, yüksek kapasiteli bir kombi kullanılmalıdır. Peteklerinizin önünü kapatırsanız bu durum ısı kaybına yol açacaktır. Mutfak dolapları yapılırken kombinizin çevresi tamamen kapanmamalıdır. Acil durumlarda kullanım kolaylığı sağlanmalıdır. Kombinizi ocak üstüne monte etmeyin. Kombide hasara neden olabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz tavsiyeler dışında Demetvler ECA Servisi’ni arayarak, başka önemli tavsiyeler de alabilirsiniz. Acil durumda yapmanız gereken birkaç duruma da değinmek istiyoruz.

Apartmanda gaz kokusu duyulduğu taktirde komşularınızı uyarılmalı ve dış kapıyı açık bırakılarak temiz hava sirkülasyonunu sağlamalısınız. Gaz kokusu duyarsanız camları hemen açın ve çakmak kibrit gibi ateş çıkartan nesneleri kullanmayın. Gaz kaçağı durumunda prizlerden de uzak durmalısınız.

ECA markalı şofbenleriniz de Demetevler ECA Servisi tarafından onarılmaktadır. Şofbenler konusunda da bakım hizmeti vermekteyiz. Kombilerde olduğu gibi şofbenleriniz de senelik rutin olarak bakım yapılması gereken cihazlardır.

ECA markalı kombi ve şofbenlerinizle ilgili yaşadığınız her problemde biz yanınızdayız. Bize telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağımıza emin olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir