Demetevler Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Demetevler Alarko Servisi

Demetevler Alarko Servisi olarak Alarko markalı tüm kombi, klima, şofben ve kazan sistemleriniz ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Demetevler Alarko Servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm ürünleri konusunda uzman ve eğitimli kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stokları ile siz değerli Demetevler sakinlerinin yanında.

Demetevler Alarko Servisi siz değerli Demetevler müşterilerine, Alarko markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Kombi cihazınızdan sıcak su gelmemesi sorunu ile karşılaşmanız halinde, suyun ısınması, musluktan gelen su ile kalorifer suyunun ayrışamamasından kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda musluktan akacak su, kalorifere yönlendirildiğinden sıcak su musluktan akmaz.

Sıcak su hattına başka bir noktadan su karışıyorsa, özellikle kış aylarında su gereğinden daha fazla açılmışsa musluktan sıcak su almak zorlaşır. Kombi servisiniz sıcak su kullanmanıza engel olabilecek tüm bu sorunların önüne geçecektir.

Kombi çalışıp 10 saniye sonra arızaya geçiyorsa, kombi besleme kablosundaki nötr ve faz yanlış bağlanmış olabilir. Ayrıca gaz gelmemesi nedeniyle Alarko kombi arıza sinyali veriyor olabilir. Gaz valfini kontrol ettikten sonra kombinizi resetlemeyi deneyin.

Sorun çözülecektir. Tüm bu adımlara rağmen sorun çözülmüyorsa Demetevler Alarko servisi müdahalesi ile arızalı olan gaz valfi ya da iyonizasyon çubuğunun değiştirilmesi gerekir.

Klima kullanımınızda cihazın sesli çalışmasından dolayı şikayetçi iseniz, sorun rulmanlar ya da fan motorundan kaynaklanıyor olabilir. Fan motorunun Demetevler Alarko Servisi tarafından kontrol edilmesi sonrasında orijinal yedek parça kullanılarak değişimi gerçekleşecektir. Alarko klima cihazınız ile ilgili tüm bakım, tamir ve servis ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Alarko kazan sistemi kullanımınız esnasında yakıt sarfiyatı fazla ise yanma havası gerektiği miktardan ya az ya da çoktur. Gaz yolları ve duman boruları kirli olabilir, temizlenmesi gerekir. Brülör markasına, püskürtme basıncına ve kazan yanma odasına uygun seçim yapılmalıdır.

Şofben kullanımınızda sularınız az akıyorsa ya da elektrik bağlantısında sorun varsa, Alarko şofben cihazınız çalışmayabilir. Gaz vanasının kapalı olup olmadığını kontrol edin ve eğer ekranda hata uyarısı varsa, sıfırlama işlemi yapın.

Tüm bu adımları denemenize rağmen sorunun çözümü sağlanamazsa Demetevler Alarko Servisi çağrı merkezine ulaşın. Müşteri temsilcilerimiz size en uygun saatte yerinde müdahalede bulunarak sorununuzu en kısa sürede ortadan kaldırsınlar.

Alarko markalı tüm ürünlerinizde en ufak bir sorun yaşamanız halinde, konu ile ilgili detaylı bilgilendirme ve teknik destek almak için Demetevler Alarko Servisi arayabilirsiniz.

Servis çağırmanızı gerektirmeyecek küçük çaptaki problemleriniz için, Demetevler Alarko Servisi online servis hizmeti ile siz değerli Demetevler müşterilerinin yanınızdadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir