Çukurambar Mahallesi Eca Servisi

Posted by

Çukurambar ECA Servisi, bilgili ve usta kadrosuyla uzun süredir, Ankara Çukurambar da ECA markalı kombi ve şofbenleriniz için bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunmaktadır.

Bu hizmetleri verirken kalite standartlarını korumak, iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti her zaman bizim için en önemli konular oldu. Şu an sunduğumuz kaliteli hizmet, bu anlayışımızın geliştirdiği bir sonuç oldu.

Üstte de belirttiğimiz üzere sunduğumuz hizmetlerden biri ECA kombilerin bakım, onarım ve montaj hizmetleridir. Bu hizmetler kalite standartları en üstte tutularak, en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Bu hizmeti sunan çalışanlarımız da bu işleri layığıyla yapabilecek deneyime sahip, eğitimli ve sertifikalı çalışanlardır.

Çukurambar ECA Servisi olarak, deneyimsiz ve eğitimsiz insanlarla çalışmaktan her daim uzak durduk, çünkü yanlış yapılan müdahalelerin, insan ölümleriyle sonuçlanabilecek çok büyük sorunlara sebep olabileceğini, bu işin içerisinde yıllardır bulunan bir işletme olarak fazlasıyla biliyoruz.

Gaz kaçağı, su kaçağı, patlamalı yanma gibi pek çok problemi hızlı ve doğru bir şekilde çözebilmekteyiz.

Yedek parça stoğumuzun genişliği sayesinde de arızalı parçaları değiştirmek istediğimizde, gerekli yedek parçalara hızlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Çukurambar ECA Servisi olarak, bize ulaşmanızı gerektirebilecek birkaç durumu burada yazmak istiyoruz, çünkü pek çok insan kombilerinin yanlış çalıştığından dahi haberdar olmuyor.

Kombinizde ses varsa, atık gazı tahliye eden fan veya suyu sirküle eden pompa bozuktur. Petekleriniz ısınıyor, fakat sıcak su alamıyorsanız veya sıcak su alıyor, ama peteklerinizi ısıtamıyorsanız “3 yollu” denilen parçanız arızalıdır.

Dış gövdede aşırı ısınma varsa yanma odası dolmuş temektir, temizlik yaptırmalısınız. Bu ve bunun gibi problemlerle karşılaşırsanız, Çukurambar ECA Servisi’ni aradığınız taktirde, yetkililer tarafından gereken işlemler uygulanacaktır.

Önemli hususlardan biri de yıllık bakım meselesidir. Cihazınızda arıza olsa da olmasa da, her sene cihazınızın bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Bu hem olası bir arızayı önlemektedir, hem de ortalama 25 yıl ömre sahip olan cihazınızın ömrünü uzatmanızı sağlamaktadır. Bakım hizmetini biz, profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Kombinizde oluşan problemleri, diğer cihazlarda oluşan problemlerle kıyaslamayınız. Televizyonunuz bozulduğunda başınıza gelecek en kötü şey, bir süre televizyondan mahrum kalmak olur, ancak kombinizde meydana gelen bir kaçak sizin ve ailenizin canına mâl olabilir.

Patlama ve kaçak sonucu yaşanan ölümler ne yazık ki, her sene onlarca kez gerçekleşmektedir. Başınıza gelmeyeceğini düşünüyorsanız fazla iyimsersiniz demektir.

Bu tür kötü sonuçlardan kaçınmak için, Çukurambar ECA Servisi’ni arayın ve biz sizin için gerekli önlemleri alalım.

Yazımızın başında değindiğimiz üzere, Çukurambar ECA Servisi, şofben ile ilgili de bakım, onarım ve montaj hizmeti vermektedir. Şofben de kombi kadar tehlikeli ve hafife alınmaması gereken bir cihazdır.

Bu sebeple şofbenleriniz için de aynı hassasiyeti göstermeniz önemlidir. Olası bir kaçak durumu, bir felaketle sonuçlanabilir. Sıcak, mutlu ve sağlıklı kalmanız dileğiyle…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir