Çukurambar Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Çukurambar AlarkoServisi

Çukurambar Alarko Servisi olarak Alarko markalı tüm kombi, klima, şofben ve kazan sistemleriniz ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Çukurambar Alarko Servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm ürünleri konusunda uzman ve eğitimli kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Çukurambarhalkının  yanında.

Çukurambar Alarko Servisi siz değerli müşterilerine, Alarko markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir.

Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen Çukurambar sakinlerinden oluşan müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Kombi cihazınızın çalışıyor olmasına rağmen kalorifer tesisatının ısınmama nedeni ilk olarak kalorifer peteklerinizin kirlenmiş olmasıdır. Kalorifer tesisatınızın temizlenmesi ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Zamanla oluşan ağır metaller peteklerde birikerek tesisatın ısınmasına engel olabilir.

Peteklerinizde yıkama işlemi yapılarak ağır metallerden arındırma sonrası tesisatınız eski verimli haline geri dönecektir. Söz konusu sorun, tesisatta bulunan geri dönüş borusu üzerindeki pislik tutucunun tıkalı olmasından ya da kombi kalorifer vanalarının kapalı olmasından da kaynaklanıyor olabilir. Kombi servisinize başvurarak arıza tespiti ve gerekli müdahaleleri yaptırabilirsiniz.

Kombi kullanımınızda sık sık basınç düşüyorsa genleşme tankınız arızalıdır, bakımı yapılmalı veya değişmelidir Eğer, cihazınızın altında bulunan ağzı açık borudan su geliyorsa genleşme tankınız kullanım ömrünü doldurmuş demektir.

Kaçak akım koruması sağlamak için kombi cihazınız ile birlikte regülatör kullanımı şarttır. Regülatör yardımı ile ana kart arızalarınızın da önüne geçilecektir.

Kombi kullandığınız evinizde ya da apartmanınızda gaz kokusu duymanız halinde vakit kaybetmeden alo 187’yi arayın. Kapı ve camları açık tutarak içeriye temiz hava girişi olmasını sağlayın.

Cihazınızın bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Alarko kombi çalışması esnasında aşağı ve yukarı dalgalanmalar gerçekleşiyorsa basınç sorunu vardır, Çukurambar Alarko Servisiçağrı merkezine ulaşın, sorunu çözelim.

Alarko kombi kullanımınızda program ve ısı ayarı yaptığınız düğmeler çalışmıyorsa, sorunu bildirmek için Çukurambar Alarko Servisiçağrı merkezine ulaşın. Böylece aşırı gaz tüketimi yapmanızın önüne geçmiş olalım.

Alarko klima cihazınızda ses varsa, iç ünite kanalları balans yapıyor ya da tozdan pislikten dolmuş olabilir. Çukurambar Alarko Servisi, bu sorununuzu çözmek için uzman ekibi ve orijinal ekipmanı ile yanınızdadır.

Şofben cihazınızın ateşleme grubu, brülörü yakmıyorsa sorun gaz valfinden kaynaklanıyor olabilir. Arıza tespitinin net bir şekilde yapılması için Çukurambar Alarko Servisi arayarak Alarko Şofben cihazınızın gerekli kontrollerini gerçekleştirin.

Alarko kazan sistemi kullanımınızda sistemin su doldurulması öncesinde tesisatın temizlenmesi ve içilebilir su ile doldurulması gereklidir. Çukurambar Alarko servisi kazan sisteminiz için gereken tüm işlemleri gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir