Çankaya Protherm Servisi

Posted by

Çankaya Protherm Servisi ile direk irtibat kurmak ve çalışmalarından faydalanarak Protherm markalı kombi cihazınızı onartmak isterseniz hemen arayabilirsiniz. Çankaya bölgesinin en çalışkan servis işletmesi olan firmamız sizlere hiç bir yerde rastlayamayacağınız özel hizmetler sunmaktadır.

Hepimizin bildii gibi kombi cihazlarını ev ve iş yerlerimizi ısıtmak için kullanırız. Aynı zamanda banyo ve lavabolardan sıcak su elde etmek için bu cihazlara ihtiyaç vardır. Çankaya Protherm Servisi yaşamımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz bu cihazların bakımını eksiksiz bir şekilde yapmaktadır.

Çankaya Protherm Servisi çalışmasında anormallik olan veya hiç çalışmayan protherm markalı kombi cihazlarınızı tüm ustalığını servisleyerek onarır ve kullanımınızın devamını sağlar. Sadece arıza için değil, bakım için de Çankaya bölgesinde aktif olarak çalışan servis merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Biz, her anımızı sizin konforunuzu sağlamak, huzurlu kullanımınıza devam etmenizi sağlamak için geçiriyoruz. Çankaya protherm Servisi müşteri dostu yaklaşımları ile her zaman tercih edilmiştir. İlerleyen günlerde de devam edecektir.

Çankaya Protherm Servisi parça temini konusunda sıkıntı çekmemeniz ve kolay ulaşım sağlamanız için de çalışmalarını da sürdürmektedir. Eşsiz parça depomuzda Protherm markalı tüm modellerin yedek parçaları bulunmaktadır. sizin yapacağınız şey ofisimize gelmek veye parça siparişi vererek bulunduğunuz yere teslim edilmesini sağlamak olacaktır.

Hava şartları ne olursa olsun mutlaka görev başında olan ve kesintisiz çalışan ekiplerimiz Ankara bölgesinin merkez ilçesi Çankaya ve civarında tamirat & bakım işlemlerini devam ettirmektedir. Çankaya Protherm Servisi özverili ve gayretli çalışmaları ile çankaya sakinlerinin gözbebeği olmuştur.

Çankaya Protherm Servisi olarak sıcak su alamadığınız kombi için size hizmet edecek bir ekibin her zaman hazır olduğunu belirtmek isteriz. Kış dönemlerinde çalışmayan kombi sahibi olmak hiç istenmeyen bir durumdur. Bu anlarınızda hemen aklınıza servis işletmemiz gelsin. arayıp servis personeli isteyin ki sorununuz hemen sonlansın.

Protherm markasının büyüklüğüne ve servis organizasyonuna güvenen Çankaya sakinleri, yıllardır aldıkları hizmet ile yanılmadıklarını anlamışlardır. Eğer siz bizimle hiç çalışmadıysanız zaman kaybetmeyin.Çankaya Protherm Servisi sizi mutlaka memnun bırakacak işlemler yapacaktır. Denemek için tek bir telefon açmanız yeterlidir.

Çankaya Protherm Servisi her türlü onarımını kombi cihazının bağlı olduğu yerde yapar. Fakat bazı durumlarda daha garantili işlemler yapmak ve sağlamlığını test etmek için cihazınızı atölyeye alabilir. Kombi test cihazlarımız vasıtası ile her türlü bakım ve deneme aşamasından geçen ürününüz mümkün olan en kısa zamanda size teslim edilerek tekrar çalışması sağlanır.

İİşlem yaptırmak istediniz, fakat üzerinizde nakit para olmadığını fark ettiniz. Hiç endişelenmeyin. Çankaya Protherm Servisi ekipleri mobil pos cihazları ile servise çıkmaktadır. Borcunuzu kredi kartınız ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz.Her şartta sizlerin mutlu olması için görev yapan protherm servisi işletmemiz bu konuda her zaman hazırlıklı davranmaktadır.

Çankaya Protherm Servisi kayıt oluşturarak servis istemeniz için 7/24 görev başındadır. Mesai saati dışında bile arasanız mutlaka size cevap verecek bir personel karşınıza çıkacaktır. Sorununuzu dile getirip, uygun olduğunuz günü ve saati bildirdiğiniz taktirde tam vaktinde sizde olacak personellerimiz anında çalışma başlatarak arızanızı giderecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir