Çankaya Mahallesi Eca Servisi

Posted by

Çankaya ECA Servisi olarak, sahip olduğumuz deneyimle, kombi montaj, bakım, onarım hizmetleri vermekteyiz.

Deneyimli çalışanlarımız aracılığıyla kombilerinizle ilgili her türlü probleme kısa sürede çözüm bulmanızı sağlıyoruz.

Kombilerinizde meydana gelen ateşleme hatası, sesli çalışma, su kaçağı görülmesi gibi pek çok probleme hızlı bir şekilde çözüm üretebilecek donanımlı ve deneyimli çalışanlarımızla, yıllardır hizmet vermekteyiz.

Çankaya ECA Servisi, kurumsal hizmet anlayışıyla, eğitimli ve sertifikalı personelleri aracılığıyla sizi pişman etmeyecek bir kombi servisi hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Çankaya Eca Servisi zengin kadroları ile sizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz ve her zaman çağrılarınızı zamanında değerlendirmeye alır. Adresinize servis yönlendirmesi konusunda diğer firmelerla arasında büyük fark olan hizmet merkezimiz bu konuda rakipsizdir.

Kombilerinizin ömrü ortalama olarak 25 yıldır. Bu süreyi,düzenli kombi bakımı yaptırarak uzatabilirsiniz. Kombi ömrünü uzatmak için, her yıl düzenli kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.

Size sunduğumuz kombi bakım hizmeti sayesinde, evinizdeki kombinin daha verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizdeki kombi aşırı gaz tüketiyorsa, petekler yeterince ısınmıyorsa, kombiniz çok sesli çalışıyorsa bu sorunları göz ardı etmemenizi öneririz. Bunun gibi problemler için bizimle irtibata geçerek sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Çankaya ECA servisi, sahip olduğu yedek parça stoğuyla yedek parça temini konusunda da kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir. Orjinal ve kaliteli yedek parça içinbize ulaşabilirsiniz.

Sizeuygun kombi seçimi konusunda da yardımcı olmaktayız. Evinize uygun olan kombiyi çeşitli parametreler aracılığıyla buluyoruz.

Çankaya ECA servisi olarak hermetik kombi kullanımının önemini vurgulamak istemekteyiz. Hermetik kombi, ihtiyacı olan havayı dış ortamdan alması nedeniyle, bir bina bacasına ihtiyaç duymamaktadır.

İstenilen her konuta uyum sağlamaktadır. Hermetik kombiler, ihtiyacı olan havayı dış ortamdan aldığı için ortamdaki havayı tüketmezler ve kirletmezler.

Bacalı kombiler, ihtiyacı olan havayı bulunduğu ortamdan almaktadır. Bu durum, ortamda havasızlığa ve hava kirliliğine sebep olmaktadır. Bacalı kombi takılabilmesi için, binanın standartlara uygun bir bacaya sahip olması gerekmektedir.

Hermetik kombiye nazaran daha güvensizdir. Eğer baca, sızdırmaz gaz özelliğine sahip değilse, ortama yayılan gaz zehirlenmeye sebep olacağı için kombinin kullanıldığı ortamın sürekli havalandırılması gerekmektedir. Bacalı kombiler, sahip oldukları dezavantajlar sebebiyle çok önerilmemektedir.

Çankaya ECA servisi,olarak şofben konusunda da size montaj, bakım, onarım hizmetleri sunmaktayız. Şofbenler, bize sıcak su sağlaması sebebiyle, hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok cihaz gibi şofbenler de arızalanmaktadır ve senelik bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Şofbeninizde meydana gelen arızalar, onarılmazsa patlama gibi hayati tehlike yaratabilecek durumlar ortaya çıkabilir.

Bu sebeple düzenli bakım ve onarım, şofben için hayati öneme sahiptir. Çankaya Eca servisi olarak titiz ve profesyonel bir şekilde, bu bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Şofbenler de hermetik ve bacalı şofbenler olarak ayrılmaktadır.Hermetik şofbenler, sundukları avantajlar sebebiyle daha çok tercih edilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir