Çankaya Ferroli Servisi

Posted by

Çankaya Ferroli servisi Ankara’nın Çankaya semtinde müşterilerine hizmet sunan kaliteli, disiplinli ve teknolojik çalışan bir teknik servistir.

Yıllar bu bölgede müşterilerine Ferroli marka kombi veya şofben cihazların tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini Çankaya Ferroli Servisi olarak biz yapmaktayız.

Konusunda uzman, gelişen son teknolojik eğitimleri almış, sertifikalı ve eğitimli olan profesyonel personelimiz sayesinde en hesaplı ve ekonomik şekilde cihazlarınızın sorunlarını dilediğiniz zaman çözmektedir.

Evlerimizde sıcak su ihtiyacını karşılayan Şofben cihazları, kombilerin bulunmadığı yerlerde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Çankaya Ferroli Servisi olarak belirtelim; özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler bulundukları konum nedeni ile yoğum şekilde neme maruz kalmaktadır. Bu durumda cihaz içerisinde bulunan bazı parçaların arızalanmasına sebebiyet vermektedir.

Bu da Ferroli marka şofben cihazınızın az verimle çok enerji harcayarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Çankaya Ferroli servisi ile iletişime geçerek konusunda uzman ve profesyonel ekibi sayesinde şofbeninizin bakımını ve tamirini sağlayabilirsiniz.

Çankaya Ferroli servisi su ısıtıcısı özelliği olan şofbenlerin bakım, tamir ve tadilatı gibi konularda konusunda profesyonel bir ekip ile çalışmakta ve bölge müşterilerine hizmet vermektedir.

Ferroli markalı şofbenlerinizin tamiri, bakımı ve tadilatı için konusunda sertifikalı eğitim almış ve profesyonel olan uzman kadromuz sayesinde şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem ve soruna anında müdahale edilmektedir.

Çankaya Ferroli servisi olarak ayrıca kombi cihazların için de hizmet vermekte olup, çağrı merkezimizden veya mobil gezici servisimizden bizleri arayabilir her türlü destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çankaya Ferroli servisi sayesinde bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Sizler için uzun süredir kaliteli hizmet vermekte olan servisimiz ile çağrı merkezi ya da online müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Kombi cihazları da rutin bakımlara ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Ferroli kombinizin en az 2 yılda bir düzenli olarak Çankaya Ferroli servisi tarafından periyodik bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

Çankaya Ferroli servisi olarak Çankaya semtindeki müşterilerimize özellikle önerdiğimiz konu yoğuşmalı kombilerin peteklerinin doğru bir şekilde bağlanmış olmasıdır. Ayrıca ön kısmının da kapalı olmaması gerektiği ve önüne herhangi bir cisim veya madde konmaması anlatılmaktadır.

Çankaya Ferroli servisiile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım, onarım, tadilat ya da tamir işlemi değil,yeni kurulum,demontaj ve montajın işlemlerinin de  profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Mevsim geçişleri ayarları yapılmış olan kombi cihazlarının daha randımanlı çalıştığı teknik servisimiz tarafından uzun yıllardır gözlenmektedir. Bu konuda da müşterilerimiz sürekli olarak bilgilendirilmekte ve uyarılmaktadır.

Gerek kombi cihazları gerekse de şofben cihazları olsun, yılın her günü ve her saati hizmet anlayışını benimseyerek çalışan ve bu sistemi kendisine ve personellerine aşılayan Çankaya Ferroli servisi,her sorununuzda ve probleminizde bir telefon kadar uzağınızdadır. 7/24 iletişime geçebilir ve ilgili müşteri temsilcilerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir