Çankaya Demirdöküm Servisi

Posted by

Çankaya Demirdöküm servisi kombi tamiri, şofben sorunları, klima montaj ve bakımı, kazan sistemleri sorunlarını hızlı bir şekilde çözen konusunda uzman kaliteli bir teknik servistir.

Çankaya Demirdöküm servisi olarak her türlü temizlikleriniz içinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir telefon kadar yakın bir servistir. Mutlaka her 5 yılda bir tesisat temizliği yapılması gerekmektedir.

Gerek kombi arızaları olsun, gerek kazan sorunları olsun veya şofben ile ilgili sorunlar olsun, Çankaya Demirdöküm servisi her türlü sorununuzda sizlerin yanındadır. Konusunda deneyimli ve tecrübeli personeller ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyeti konusuna da her zaman dikkat etmektedir.

Demirdöküm marka klima cihazlarınızın montajı yapılırken asla matkap kullanılmaz. Çünkü matkap duvarınızı hasarlandırabilir.

Bu tip montajlarda firmamız her zaman karot makinesi kullanmaktadır. Karot makinesi duvara zarar vermez ve bu sayede gayet güzel bir şekilde montaj yapılır.

Çankaya Demirdöküm servisi olarak müşterilerimizin onayı alınmadan asla cihazlarınıza müdahale edilmez. Müşteri onayı alındıktan sonra bakım ve tamir işlemleri yapılır.

Klima cihazlarında kullanılan R22 gazlar ozon tabakasını yıpratmaktadır. Cihaz alırken 410 gaz kullanan ürünleri tercih ederek doğaya katkıda bulunulmalıdır.

Ayrıca klima cihazınızda çalışırken koku varsa mutlaka bakım zamanı gelmiş demektir ve bakımının yaptırılması gerekmektedir.

Tam donanımlı atölyemizde Demirdöküm marka cihazlara ait yeni veya eski demeden tüm yedek parçalar bulunmaktadır.Üstelik bu yedek parçaların tamamı orijinal Demirdöküm markadır.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamızda günün her saati hizmet alabilirsiniz. Yıllık bakımlardan parça değişimlerine, montaj ve taşıma işlemlerine kadar her tür detayda Çankaya Demirdöküm servisi olarak bizden yardım alabilirsiniz.

Kombi cihazlarınızda zaman içerisinde radyatör tıkanması meydana gelebilir. Eğer böyle bir tıkanma durumu var ise bu durum hem cihazınızın derecesini arttırır hem de cihazınızdan yeterince verim alamazsınız.

Demirdöküm marka kombi cihazınız yanma esnasında alev turuncu veya sarı ise hemen cihazı stop etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu durum cihazınız gazı yakamıyor demektir. Bakım zamanı gelmiş demektir.

Kazan cihazınızdan duman çıkması arızası ise kazan sistemlerinde karşılaşılan bir durumdur. Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazanın yakıt besleme süresinin azaltılması gerekmektedir.

Bir süre sonra bekledikten sonra cihazınızı yeniden çalıştırın sorun devam ediyor ise Çankaya Demirdöküm servisi ile bağlantıya geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Demirdöküm marka kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri zaman zaman yoğun kullanımlarına bağlı olarak arıza durumu ortaya çıkarabilirler. Bu cihazların arıza durumu ortaya çıktığında kesinlikle müdahale edilmeden Çankaya Demirdöküm Servisi ile bağlantıya geçmeniz yapılacak en doğru işlemdir.

Yapmanız gereken müşteri iletişim merkezimizi arayarak randevunuzu oluşturup gezici servisimizin size ulaşmasını beklemeniz olacaktır.

Alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile doğru olarak yaptığımız tespit ve müdahaleler ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir