Çankaya Alarko Servisi

Posted by

Çankaya Alarko Servisi hizmet kalitesini her zaman daha da yukarıya çıkartmak için sürekli teknolojik çalışmalar ve araştırmalar yapmaktadır. Kombi bakımı, klima montajı, şofben tamiri, kazan ve brulör onarımı gibi hizmetler, servis merkezimizde görevli personellerimiz tarafından itina ile yerine getirilmektedir.

Özellikle kışın kombi arızaları bizi olumsuz etkiler. Çünkü sıcak su üretimi yapamayan kombiler hayat akışımızı da olumsuz etkiler. Aynı durum şofben cihazları için de geçerlidir.

Bozulan şofbenler mutfakta veya banyoda ihtiyacımız olan sıcak suya ulaşamamız demektir. Bu da oldukca üzücü bir durumdur. Çankaya Alarko Servisi uzman personelleri bu tip durumlar için hemen bir ekip yönlendirerek sizleri sorunlarınızın dışına itecektir.

Çankaya Alarko Servisi hizmet merkezleri sizlere yoğun soğukların yaşandığı kış günlerinde veya sıcak ayların yaşandığı yaz günlerinde bile hizmet vermekte, çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Klima cihazlarınızın çalışmaması için de bünyemizde mutlaka bir personelin hazır beklediğini ayrıca belirtmek isteriz.

Çankaya alarko Servisi kombilerinizden ses gelmesi veya su damlaması durumunda hemen gaz vananızı kapatarak Alarko Servis merkezlerini aramanızı, yani Çankaya Alarkao Servisi ile irtibata geçmenizi önermektedir. Yapacağınız yanlış bir hareket üzücü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden kombi kullanımı esnasında azami dikkat gereklidir.

Alarko Servis merkezi olarak şunu belirtmek isteriz ki kış ayları öncesi yaptıracağınız kombi bakımları, huzurlu bir dönem geçirmenizin de anahtarıdır.

Aynı durum şofben cihazlarınız için de geçerlidir. Bakımsız cihazlar kısa dönemde arıza açacak ve sizi gereksiz masraflara sürükleyecektir. Çankaya Alarko Servisi bu konuda kendisine oldukca fazla güvenmekte ve usta personelleri ile konuyu aşmaktadır.

Çankaya Alarko Servisi yedek parça ihtiyaçlarınız için de aktif olarak çalışmalar sürdürmekte ve bu konunun üzerine önemle eğilmektedir. Çankaya bölgesinin çeşitli noktalarında bulunan depolarımız, parça ihtiyacı duyulması durumunda hemen devreye girmektedir. Alarko yedek parçaları sağlam ve dayanıklıdır ama sürekli çalışan parçalar zaman içinde deforme olabilir.

Kombi Klima Şofben gibi ısıtma ve soğutma görevi gören cihazlarınız Alarko servisleri çatısı altında güvenle ve huzurla kullanmanız için sürekli gözetim altındadır.

Alarko kombi ve şofben ürünlerinizin bakım zamanlarını kayıt altına alan personellerimiz zamanı geldiğinde periyodik bakımlarını size hatırlatır. Aynı şekilde klima ünitelerinizin de bakım dönemleri takibimiz altındadır.

Ankara Alarko Servisi Çağrı merkezleri 24 saat görev yapar. Geç saatlere kadar süren mesailerimiz sayesinde adres kayıtlarınızı bırakabilir, dilediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Çankaya alarko Servisi personelleri dakikliği ve işine olan bağlılığı ile de dikkat çekmektedir.

Sebebi ne olursa olsun Alarko markalı herhangi bir ürününüzde yaşayabileceğiniz sorunlarda ilk aklınıza gelen servis Çankaya Alarko Servisi ve buranın seçkin personelleri olmalıdır.

Alarko ürünlerini Çankaya bölgesinde severek ve güvenerek kullanan siz değerli müşterilerimize hizmetin en kalitelisini ve bunun yanı sıra en ekonomik fiyatlısını sunacağımıza söz veririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir