Beytepe Mahallesi Ferroli Servisi

Beytepe Ferroli servisi, evlerinde ve işyerlerinde Ferroli markasını tercih etmiş olan müşterilerine kaliteli hizmetler sunan bir teknik servistir.

Kombi ve şofben cihazlarınız için tamir, bakım ve yedek parça temini gibi konularda bir telefon kadar uzağınızdayız. Teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda sorunlarınız hızlı bir şekilde çözülür.

Ankara’nın beytepe semtinde kurduğumuz geniş servis ağı ile bölgede ön plana çıkmış ve müşterilerimiz tarafından takdir edilmişizdir. Ferroli marka kombi cihazlarınızda ve şofben cihazlarınızda sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabilmeniz için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Konusunda uzman olan ve tecrübeli çalışanları bulunan Beytepe Ferroli servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerseniz cihazlarınızın her türlü bakımı ekonomik ve garantili olarak personellerimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Tüm Avrupa’nın takdir ettiği ve beğenerek kullandığı cihazlar, özellikle son yıllarda teknolojik anlamda yaptığı yatırımlar ile kombi ve şofben konusunda farklı modeller üretmektedir.

Şofben ve Kombi cihazları elektrikli cihazlar oldukları için zamanla ya yanlış kullanımdan ya da kullanım ömürlerinden dolayı arıza yaratmaktadırlar. Cihazlarınızda oluşan her türlü arıza ve sorunlarınız için Beytepe Ferroli servisi çağrı merkezimiz ile bağlantı kurmanız durumunda, gezici servislerimiz adresinize yönlendirilerek sorununuz çözülmektedir.

Ayrıca, Beytepe Ferroli servisi olarak müşterilerimize tavsiyemiz, gerek kombi olsun gerekse de şofben olsun bu tip cihazlarınızı kurulduğu ve kullanılmaya başlandığı günden itibaren mutlaka kullanım kılavuzlarında belirtilen şekillerde kullanmalıdır. Aksi takdir de cihazlardan istenilen verim alınamaz ve kullanım ömürleride azalır.

Uzun yıllardır ferroli markasına güvenen ve cihazlarını kullanan müşterilerimiz asla pişmanlık yaşamamaktadır. Kalitenin ve rahatlığın hakkını veren ferroli marka cihazları rahatlıkla evimizde veya işyerlerimizde kullanabiliriz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır beytepe de bulunan müşterilerine hizmet veren Beytepe Ferroli servisi, her zaman müşterilerine bir telefon kadar yakındır.

Kombi veya şofben cihazlarından istenmeyen sesler duyulabilir. Bu durum filtrenin toz veya kirlenmiş olabileceğini ilk akla getirir. Eğer ortamda gaz kokusu var ise cihazınızın kapatılması ve derhal 187 numaralı telefonu arayarak destek istenmesi gerekmektedir.

Beytepe Ferroli servisi olarak yapmış olduğumuz tüm işler firmamızın garantisi altındadır. Ayrıca kullandığımız parçalar ferroli marka orijinal yedek parçalardır. Firma olarak kesinlikle çin malı parça, çıkma parça veya yan sanayi parça teknik servisimizde kullanılmamaktadır.

Müşterilerimizin sorunları için gece gündüz çalışan servisimiz, vardiyalı sistemde çalışmaktadır. Yani günün hangi saati çağrı merkezimizi ararsanız mutlaka hizmete ulaşırsınız.

Ödeme konusunda da beytepe bulunan müşterileri için her zaman kolaylık sunmaktayız, gerek kapıda nakit ödeme, gerekse de kredi kartı ile ödeme imkanlarımız bulunmaktadır.

Konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli personeller ile çalışan firmamız, çalışanlarını da sürekli olarak alanlarında eğitmekte ve güncel fuarlar ve seminerlere katılımlarını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir