Batıkent Buderus Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Batıkent Buderus Servisi

Batıkent Buderus Servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren bir servistir.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kadrosundaki personellerin eğitimine de son derece önem veren Batıkent Buderus Servisi, Buderus markalı kombi ve şofben cihazları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda siz değerli Batıkent sakinlerinin yanındadır.

Batıkent Buderus Servisi siz değerli müşterilerine, markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir.

Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Kombi cihazınızdan sıcak su gelmemesi sorunu ile karşılaşmanız halinde, suyun ısınması, musluktan gelen su ile kalorifer suyunun ayrışamamasından kaynaklanıyor olabilir.

Bu durumda musluktan akacak su, kalorifere yönlendirildiğinden sıcak su musluktan akmaz. Batıkent Buderus Servisi kaliteli hizmet konsunda rakipsizdir ve her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Sıcak su hattına başka bir noktadan su karışıyorsa, özellikle kış aylarında su gereğinden daha fazla açılmışsa musluktan sıcak su almak zorlaşır. Kombi servisiniz sıcak su kullanmanıza engel olabilecek tüm bu sorunların önüne geçecektir.

Bacalı kombi kullanıyorsanız, kombinin montajının yapıldığı odada taze hava girişi sağlayan menfez bulunmalı, asla kapatılmamalı ve kullanım dışı bırakılmamalıdır.

Kombi kullanımı konusunda bacalı cihazlar en kısa sürede terk edilerek yerine yoğuşmalı veya hermetik cihaz kullanımına geçilmelidir. Kullanım alanınıza uygun kombi seçilmesi son derece önemlidir.

Kış ayları öncesinde Buderus kombi cihazınızın detaylı bakımını yaptırmanız ekonomik ve sorunsuz kullanımınız için gereklidir. Verimli bir şekilde ısınabilmeniz için peteklerinizin tesisat bağlantılarının düzgün olması çok önemlidir.

Üstten giren sıcak su, çapraz alttan çıkmalıdır. Bu sayede peteklerinizde randımanlı ısınma yakalayabilirsiniz.

Dış gövdede ısınma olması Buderus kombi cihazınızın dolmuş olduğunu gösterir. Sorunun giderilmesi için en kısa sürede Batıkent Buderus Servisi çağrı merkezine ulaşın. Uzman personelimiz ve kaliteli ekipmanımız ile gerekli temizlik işlemleri sonrası, cihazınızı ilk günkü haline getirelim.

Buderus şofben sıfırlama işlemi için cihazın ön yüzünde bulunan on-off yazılı olan düğmeyi ‘reset’ konumuna getirin ve ekrandaki ‘reset’ yazısı sönene kadar bekleyin.

Batıkent Buderus Servisi aramadan önce şu işlem adımlarını tamamlamanızda fayda vardır. İlk olarak dairenizde elektrik olduğundan ve şofben fişinin takılı, şalterinin açık olduğundan emin olun.

Dairenizde gaz olup olmadığını, ocağınızı yakarak kontrol edin. Şofben gaz giriş vanasının açık olduğundan ve şofben bacasının ağzını tıkayan yaprak, kuş, poşet vb. olmadığından son olarak da şofben bacasının yerinden çıkmadığından emin olun.

Tüm bu işlem adımlarından sonra cihazınız hala çalışmıyorsa Batıkent Buderus Servisi çağrı merkezini arayın. Müşteri temsilcilerimiz, size en kısa sürede servis verecektir.

Şofben kullanımınız esnasında ateşleme grubu, brülörü yakmıyorsa sorun gaz valfinde olabilir. Bu durumda arıza tespitinin yapılması için servis çağırınız.

Suyun aşırı sıcak olması halinde birkaç kez cihazınızı kapatıp açtıktan sonra düzelme olmuyorsa Buderus şofben cihazınızın emniyet termostatı arızalanmış ya da su filtresi tıkanmış olabilir. Durum tespiti yapılması için Batıkent Buderus Servisi yanınızda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir