Balgat Mahallesi Eca Servisi

Posted by

Balgat ECA Servisi olarak, kombi ve şofben konusunda bakım, onarım, montaj ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İşletmemiz denetimli ve belediye onaylıdır.

Çalışanlarımızın hepsi eğitimli ve sertifikalı çalışanlardır. Yıllardır bu işi severek ve isteyerek yapmaktayız.

ECA kombi bakım, onarım ve montaj işlerini yaparken Dünya standartlarına uygun, güncel metotlar uygulamaktayız. Yaptığımız AR-GE çalışmaları sayesinde tekniğimizi sürekli olarak geliştirerek verdiğimiz hizmetlerin kalitesini arttırmaktayız.

Yeniliklere açık ve takım çalışmasına yatkın ekibimizle siz değerli müşterilerimize kalıcı ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Balgat ECA Servisi olarak, sahip olduğumuz geniş yedek parça stoğu, yaptığımız değişim işlemlerinde tedarik için vakit kaybetmemizi önlüyor. Ekibimiz mobil araç vasıtasıyla hizmet sağlıyor.

İşlem öncesi müşterilerimizi masraf hakkında bilgilendirerek ücret konusunda oluşabilecek problemleri ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz satış sonrası destek sayesinde verdiğimiz hizmetler sonrasında da bize danışabilirsiniz.

Balgat ECA Servisi olarak, uzun yıllar çalıştığımız bu sektörde pek çok vaka gördük ve bu deneyimler yaptığımız işi geliştirmemiz konusunda bize çok yardımcı oldu.

Aşırı sesli çalışma, aşırı ısınma, gaz kaçağı gibi pek çok problemi hızlı ve kalıcı bir biçimde çözümleyebiliyoruz. Sahip olduğumuz sektörel deneyim, uygulanan işlemlerde hata payını sıfıra çekmemizi sağladı.

Kombi konusunda onarım dışında bakım hizmeti de vermekteyiz. Birçok kombi kullanıcısı, senelik bakımın ne kadar büyük öneme sahip olduğunu bilmiyor.

Kombinize senelik rutin bakım yaptırmanız, kombinizin daha verimli ve stabil çalışmasını sağlamaktadır.

Ortalama 25 yıl ömre sahip olan kombinizin ömrünü uzatmanız da bu bakımlar sayesinde mümkün olabilmektedir.

Kombinize düzgün bakmamanız uzun vadede arızaların ortaya çıkmasına ve verimin düşmesine sebep olabilmektedir.

Oluşabilecek patlama, gaz kaçağı gibi arızalar ölümünüze dahi sebep olabilecek sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple can ve mal güvenliğiniz için gereken özeni göstermenizi tavsiye ederiz.

Kombinizi kullanırken kullanma kılavuzuna riayet etmeniz, kullanım bazlı problemlerin oluşmasını engelleyecektir.

Balgat ECA Servisi olarak, ana kart değişimi, genleşme tankı kontrolü, ısı sensörü değişimi gibi pek çok hizmet sunmaktayız. Uyguladığımız her işlemin garantisini vermekteyiz.

Müşterilerimize işlem uygulamalarından önce uygulanacak işlem ve işlemin niteliği konusunda detaylı olarak bilgilendirme yapmaktayız.

Danışma hizmetimiz sayesinde evinize uygun kombi modelini belirleme konusunda size yardımcı olabiliriz. Bize kombi konusunda aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Balgat ECA Servisi olarak, şofben bakım, onarım ve montaj hizmeti de vermekteyiz. Şofbenler de kombiler gibi dikkatli kullanılması gereken cihazlardır.

Düzenli olarak yıllık bakımın yaptırılması, şofbeninizin daha verimli ve stabil çalışmasını sağlayacaktır.

Şofbeninizi düzgün bir şekilde kullanmamanız, onarılamaz hasarlara yol açabilmektedir. Türkiye’de her sene onlarca ölümlü kaza meydana gelmektedir.

Meydana gelen bu kazaların neredeyse hepsi kullanıcıların ihmalkâr davranışlarından kaynaklanmaktadır.

Şofbenin çalışması konusunda bir hata görüyorsanız, bir an önce bize ulaşmanızı tavsiye ederiz çünkü aksi taktirde daha büyük problemlerin baş göstermesi mümkündür.

Bize ulaştığınız taktirde en kısa süre içerisinde size dönerek oluşan problemleri çözeceğimizi Balgat Eca Servisi olarak garanti ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir