Ankara Viessmann Servisi

Posted by

Ankara Viessmann Servisi hizmet merkezleri yaz veya kış hiç fark etmeden sabah erken saatlerden gece geç vakitlere kadar çalışarak sizlere hizmetin en kalitelisini sunar.

Viessmann markalı kombi ve şofben cihazlarınızın yanı sıra klima ürünleriniz için de her zaman size özel ve ekonomik bir çözüm seçeneğimiz vardır.

Viessmann kombilerde çeşitli arızalar görülebilir. Bunlardan bazıları dış gövdenin aşırı derecede ısınmasıdır. Bunun ana sebebi suyu ısıtan parça olan ana eşanjörün tıkanması, dolması veya kireçlenmesidir. Bunu sebebini net olarak söyleyebiliriz ki ; bakımsızlık.

Ankara Viessmann Kombi Servisi mutlaka yılda en az bir defa genel temizlik ve bakım yaptırmanızı önermektedir.

Ana eşanjörün dışında palakalı eşanjör olarak tabir ettiğimiz parçanın da zaman içinde kireç, pas ve tortu tutması sonucunda sıcak suyunuz verimli derecede gelmez.

Kobinizin sıcaklık ayarını ne kadar yükseltirseniz yükseltin asla ılık sudan fazlasını alamazsınız. Ankara Viessmann Servisi deneyimli ustaları yukarıda saydığımız bu sorunları aşmanız için her an yardıma hazır beklemektedir.

Ankara Viessmann Servisi olarak bize gelen sorunlardan bazılarını ise söyle sıralayabiliriz; kombiden su damlaması, alev alırken gümleme sesi, sesli çalışma, ekranda arıza lambası yanması ve hiç çalışmama.

Bu saydığımız durumların herhangi birini yaşamanız halinde hemen Ankara Viessmann Servisi çağrı merkezini arayarak uygun olduğunuz zaman dilimi için randevu alabilirsiniz.

Üstelik personellerimiz pazar günleri bile çalışarak Viessmann markalı kombi ve şofben ürünlerinizin sorunlarını gidermektedir. Burada amaç siz değerli tüketicilerimizin severek kullandığı, ama sorun açarak sizi üzen cihazların tekrar eski durumuna dönmesini sağlamaktır.

Ankara Viessmann Servisi özverili ve gayretli çalışmaları ile sizleri her zaman memnun etmektedir ve ilerleyen günlerde de bu doğrultuda çalışacaktır.

Ankara Viessmann Servisi yaz aylarında ihtiyacımız olan ve kaba tabirle hayat kurtaran cihazların başında gelen klima cihazlarınızın bakım montaj temizlik nakil ve arıza onarımı çalışmalarını başarı ile yürütmektedir.

Klima gazlarınızın her sene mutlaka kontrol edilmesi gerektiğini asla aklınızdan çıkartmamalısınız. Gaz eksik olması nedeni ile klima üniteniz yeterince soğutmayacak, hatta arıza açarak sizi üzebilecektir.

Viessmann Servisi olarak Ankara sınırları içindeki tüm ilçe ve semtlerde aktif olarak çalışmaktayız. Özellikle kış aylarında kombi veya şofben ürünlerinizin sağlıklı ve aralıksız çalışması için her türlü önlemi aldığımızı belirtmek isteriz.

Viessmann kombi ürünleri her ne kadar sağlamlığı ile bilinse de her cihazda olduğu üzere ara sıra arızalanmalar görülebilir. Hiç endişe etmeyiniz, biz buradayız.

Çağrı merkezimiz sizlere küçük arızalar yaşamanız halinde telefon desteği de sunmaktadır. Böylelikle servis çağırmadan ve gereksiz zaman harcamadan sorununuz çözülebilmekte, hatta paranız da cebinizde kalmaktadır. Ayrıca Ankara Viessmann Servisi kesin arıza tespiti yapmadan tamirat işlemlerine başlamaz.

Bir de sizin onayınız bizim için önemlidir. Ankara Viessmann Servisi çatısı altında çalışan tüm personellerimiz sorunun kaynağını bulup, sizden tamir onayı almadan asla parça değişimi veya onarım yoluna gitmez.

Viessmann bu konuda oldukca katıdır. Viessmann Servisleri bünyesinde bu uygulama geçerlidir. Ankara Viessmann Servisi tüm bu uygulamaları sizi memnun etmek için yapmaktadır.

Ankara Viessmann Servisi yedek parça ihtiyacınızı da kolayca çözmek için zengin ve bol malzeme depoları oluşturarak bu sorununuzun da üstesinden gelmiştir. Üstelik onarımlrımız esnasında ustalarımızın araçlarında her türlü malzemenin bulunduğunu da belirtmek isteriz.

Ankara Viessmann Servisi uygulanan işlemin ücretini kredi kartınızla ödeyebilmeniz için mobil pos cihazlarını da her aracına entegre etmiştir.

Nakit paranız olmasa bile servis hizmeti alabilir, ücretni banka kartı veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Ankara Viessmann Servisi hizmet kalitesini ulaşılamsı güç bir noktaya taşıyarak, rakiplerine ciddi bir fark atmıstır.

Siz de Viessmann ailesinin mutlu müşterilerinden biri olmak isterseniz ve Ankara sınırları içinde oturuyorsanız bizi; yani Ankara Viessmann Servisi çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Firmamız sesli yanıt sistemi haricinde web sitemiz vasıtası ile de randevu kaydı oluşturabilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir