Ankara Protherm Servisi

Ankara Protherm Servisi, olarak Ankara ilimizde bulanan işletmemiz yıllardan gelen tecrübesi ile Protherm marka kombi cihazlarınızın bakımını ve onarımını profesyonel ekip ile yapan servistir. Protherm marka olan kombi ürünleri, sadece Türkiye de değil dünya genelinde tanınmakta ve rağbet görmektedir.

Özellikle kış aylarında havanın soğuması ile ihtiyaç duyulan sıcaklığı sağlayan kombi cihazlarımız bazı nedenlerle arızalanır, bizi zor durumda bırakabilir.  Bu nedenle kombilerdeki oluşabilecek arızalar önemli zaman kaybına neden olarak gün içinde bazı aksaklıklar yaşamamıza neden olabilir.

Protherm markası olan kombi ünitelerinin bakım ve onarımında profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kombilerde de bir takım sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunlar ancak işinin uzmanı olan elemanlar tarafından çözülmelidir. Aksi takdirde kombi cihazınız yanlış işlemler sonucu tamamen bozulup bir daha da çalışmayabilir.

Ankara Protherm servisi kombilerin sorunu üzerine aldığı şikayetler arasında genellikle cihazdan sızan su üzerinedir. Bu sorun için yapılması gereken ilk işlem, tesisattaki bağlantıların sıkı olup olmadığının test edilip incelenmesidir. Bazen de ürünün içinde su sızması görülebilir, panik yapmayın, Ankara Protherm Servisi duruma müdahale ederek sorunu çözecektir.

Cihazda bulunan ve hava döngüsü yapan bölümde oluşan bir arıza olması durumunda da kombi de sorun durumu görülebilir. Bu anda yapılması gereken Ankara Protherm Servisi ile irtibata geçilerek arıza sonlandırılmalıdır.

Bir de basınç yükselmesi problemi vardır. Protherm kombi cihazınızın su tahliye vanasından fazla miktarı atarak dengeyi msağlayabilirsiniz. Bu şekilde suyun yapmış olduğu basınç azaltılmış olacağından problem çözülmüş olacaktır. Fakat bu işlem için profesyonellerden yardım alınmalıdır. Güvenilir olan Ankara Protherm Servisi ile her türlü karşılaştığınız problemler için hizmet alabilirsiniz.

Ankara Protherm servisi haftasonu da dahil olmak 7/24 saat üst düzey kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız Ankara içi tüm bölgelere hizmet vermektedir. Protherm Servisi üzerinden hizmet almak için telefon üzerinden ulaşılarak adres vermek yeterli. Bu şekilde elemanlar anında adrese gelerek sorunu çözümleyecektir.

Ankara Protherm Servisi kombi cihazı için ön planda tercih edilen markadır. Türkiye’nin genelinde yoğun olarak kullanıldığı gibi Ankara içinde de oldukça tercih edilen marka olmayı her zaman başarmıştır.

Kombi ürünlerinin bakımı aksatılmamalıdır. Düzenli çalışsalar bile bir süre sonra bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu nedenle kombi cihazlarınız için bakım aksatılmamalıdır. Sorunlar bazen elektrik akım dalgalanmalarından kaynaklı oluşur. Bu tip arızalar elektronik kart yanma sorununu oluşturur. Bu problem Ankara Protherm servisi tarafından orijinal parça değişimi yapılarak giderilir ve kombi eski çalışır konumuna getirilir.

Cihazda herhangi bir durum sonucun da oluşabilecek teknik aksaklık veya bir çalışmama durumu olduğunda zaman geçmeden Protherm Servisi ile online yada telefon ile irtibata geçilmelidir. Ankara protherm servisi 7/24 saat hergün açık olduğu için iletişim istenilen zamanda gerçekleştirilebilir. Sadece sorun olması durumunda değil, yıllık bakım, yıllık temizlik gibi durumlarda da müşterilerine hizmet vermektedir.

Kombi elektrik kartında, voltajın farklı dalgalanmalarda çalışması nedeni ile bozulma söz konusudur. Bu durumun oluşmasını önlemek için regülatör kullanmak gerekmektedir. Ankara Protherm servisi çalışanı ve işinde uzman olan elemanlar sayesinde regülatör monte edilip voltajın düzensiz şekilde çalışması durumunda elektrik kartının bozulması durumunu önlenmesini sağlanır

Ankara’nın tüm noktalarına hizmet vermekte olan Ankara Protherm servisi , servis ulaştırmakla birlikte pratik ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Protherm servisinin en başta gelen ilkesi müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve her türlü problemi kısa bir zamanda çözmek olduğundan tercihen en önde gelen bilinen firmadır.

Ankara Protherm servisi cihaz bakımından temizliğine kadar ve ayrıyeten onarımını da profesyonel şekilde gerçekleştiren işinde en iyi olan uzmanlaşmış ve sertifika belgesi olan çalışanları sayesinde herhangi bir problemde, etkin ve hızlı şekilde müşterilerinin cihazla ilgili tüm sorunlarını çözüme kavuşturacaktır.

Tecrübesi olmayan kişilere protherm marka kombi cihazınızı tamir ettirmek amacı ile teslim etmeyiniz.. Aksi takdirde mağdur olmanız an meselesidir. Buna sebebiyet vermemek için yetkisi olmayan kişilerle çalışmayınız. Ayrıca, düşük fiyatlı ve orijinal olmayan ürünler hem cihazı bozar hem de ekonomik ve zaman yönünden birçok zarara uğratır.

Kaliteli ve sağlam bir hizmet istiyorsanız Ankara Protherm servisi kullanmanızı öneriyoruz. Ürünlerin uzun ömürlü ve daha verimli olması için kullanma kılavuzu içinde yer alan talimatlara özenle uyulması gerekmektedir. Cihazların ısı, basınç gibi ayarları kesinlikle ihmal edilmemeli ve cihaz arada bir kontrol edilmelidir.

Ankara protherm servisi olarak ürünlerimizden tam verim alabilmeniz için tesisat sisteminizinde uzman kişiler tarafından yapılmasını öneririz. Tesisatın iyi olması durumunda kombi cihazının sıcak su döngüsünde sıkıntı olmadan düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Cihazın verimi tesisatta kullanılan sistemlerin kalitesine de bağlı olduğu bilinmelidir.

Ankara Protherm Servisi ile irtibata geçmek için telefon ile arama yaparak etkin olan servis elemanımıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Her türlü parça değişimi, onarım, bakım, temizlik için başvurabilir uzman kişilerimizden haftanın her günü açık olan ve günün her saatinde aktif olan servisimizden destek alabilirsiniz.

Destek alınacağı konuda daha hızlı çözüme kavuşturabilmek ve müşterilerimizin kıymetli zamanlarının kaybını önlemek amacıyla ve basit problemleri,online destek hattımızda çözüme ulaştırabiliyoruz. Bu hizmetimiz ile müşterilerimize aldıkları cihazların ne kadar kullanışlı olduğunu ve verim açısından ne derece yararlı olduğunu gözler üzerine sermiş oluyoruz.

Kombiler ne kadar kullanışlı olsalarda kapasite olarak zorlamamak için daire genişliği kadar kullanılmalıdır. Şöyle bir örneklendirecek olursak daire genişliği 120 m² ise buna uygun çalışma kapasite gücünün birimi 17-20 bin kcal/h dır..

Kombinin dairesinin genişliği 160 ile 250 m² değerinde ise kapasite olarak 26 bin kcal/h olarak kullanılmaldır. Ankara Protherm Servisi ile çağrı merkezlerinden irtibata geçerek bu konu ile ilgili sorularınız hakkında destek alarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Türkiye’de olduğu gibi Avrupa da ilk sıralarda yer alan öncü firma Protherm markasının üst düzeyde verdiği hizmet kalitesi taryışılmazdır. Protherm markasının çok çeşitli ürünlerinin arasında kombilerininde bulunduğu, bu cihazların uzun yıllar problemsiz çalışarak müşterilerinin memnuniyetini kazandığı bilinmektedir. Protherm firması Ankara halkına Ankara Protherm Servisi adı ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir