Ankara Lambert Servisi

Ankara Lambert Servisi her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutar ve Ankara çapındaki Lambert kombi arızalarınız için bu doğrultuda hizmet verir. Lambert markasına güvenen ve bu sebeple kombi alan müşterilerimiz oluşturduğumuz servis ağının gücünü de bu güne kadar yapmış olduğumuz uygulamalar sayesinde iyi bilirler.

Kombi cihazları hassas ve tiriz kullanım gerektiren ürünlerin başında gelmektedir. Dayanıklı yapısı ile bilinen Lambert marka kombiler zaman zaman sorun açabilir, bakım isteyebilir. Bu durum gayet doğaldır.İşte bu anlarda aklınızı ilk gelecek olan Ankara Lambert Servisi ve onun seçkin personelleri olmalıdır.

Alanında uzman ve gayet donanımlı olan çalışanlarımız her türlü eğitimden geçmiş ve sertifika almaya hak kazanmış kişlierdir. Bu sebeple Ankara Lambert Servisi müdahalede bulunduğu her işlemi üstün başarı ve tamir oranı ile bitirmektedir. Bu güne kadar kombi tamiratlarında hiç bir işimiz yarım kalmamış, başarısızlıkla sonuçlanmamıştır. Üstelik Lambert kombi tamiratlarınızda yapılan işlemlere 1 yıl firma garantisi vermekteyiz.

Ankara Lambert Servisi sadece arızalarınızda devreye girmez. Bakım işlemleriniz için de hemen arayabilir, dilediğiniz gün için randevu alabilirsiniz. Şunu asla unutmayın ki; en sağlıklı çalışan kombi, bakımı yapılan kombi cihazlarıdır. Sonbaharda yapılacak olan bakımlar iyi bir kış sezonu geçirmenizi, az gaz yakmanızı ve en önemlisi arıza oluşma durumunu önlemenizi sağlar.

Lambert markası ürün yelpazesi bakımından da zengindir. Çok çeşitli modelleri vardır. Satın alımlarda mutlaka kullanacağınız mekana uygun cihaz seçimi yapmalı, size en uygun olan kombi ürününü almalısınız. Ankara Lambert Servisi bu konuda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Keşif hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Lambert Servisi işlem bedellerini nakit para kullanmak yerine kredi kartınızla da ödeyebilmeniz için mobil pos cihazlarını tüm araçlarına entegre etmiştir. Üzerenizde nakit olmasa bile servis çağırabilir, çıkacak olan masrafı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Lambert servislerinin tümünde bu uygulama mevcuttur.

Saat ve zaman farkı olmaksızın Ankara Lambert Servisi ofislerini arayabilir, teknik destek alabilirsiniz. Bunun dışında web sitemiz aracılığıyla alacağınız randevular titizlikle takip edilir ve istekleriniz karşılanır. Hata sonları, tatil günleri veya diğer zaman dilimlerinde sizlere servis hizmeti verecek bir Lambert personeli vardır. Tek yapmanız gereken şey iletişime geçmektir.

Ayrıca Lambert markalı kombi ürünleriniz için yedek parça teminini de firmamız aracılığı ile yapacağınızı biliyormuydunuz.? Isı sensörü, atık gaz fanı, sirkülasyon pompası, gaz valfi, ana kart, plakalı eşanjör ve diğer Lambert markalı parça ihtiyaçlarınız için servis ofilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Lambert Servisi mobil personelleri ile Ankara bölgesinin neresinde olursanız olun en kısa süreçlerde size ulaşarak tamiratlarınız için anında müdahalelerde bulunur. Lambert çağrı merkezlerine düşen arıza ihbarlarınız asla bekletilmez, anında değerlendirilir. En yakın birimimizden yaola çıkan ekiplerimiz özellikle soğuk kış aylarınızda ürününüzü hemen onararak sizlere kullanımınızı kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Yorum yapın