Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi her koşulda ilk önceliğini, siz değerli müşterilerinin konforu, güvenliği ve huzuruna vermiştir.

Bu amaç için yılın her günü istisnasız olarak görev başında olan teknik personellerimiz ve ofis çalışanlarımız, kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri gibi cihazlarınızın sağlıklı çalışması için her türlü müdahaleye hazırdır.

Bizler, Demirdöküm çatısı altında uzun yıllara dayanan bir geçmişle, kaliteli ve güvenilir hizmetler vermekteyiz. Tüm personellerimiz konusunda gayet başarılı ve deneyim sahibidir.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak firmamızda gayet başarılı sonuçlar aldığımız çalışmalar yapmaktayız ve bu çizgimizi hiç bir zaman bozmadık.

Demirdöküm markalı komnbi, şofben, klima ve kazan sistemleri kullanıcısı olarak sizlerin markamıza ne denli güven duyduğunu gayet iyi biliyoruz.

Bizler de, Ankara Demirdöküm Servisi olarak bu güveni sarsmamak için görev yaptığımız her an gayretli ve özverili çalışmalar içine girerek sizlere layık olmaya çalışıyoruz.

Ankara Demirdöküm Servisi kombi ve şofben arızalarınız için yardımcı olmakla beraber periyodik bakımlarınızı da itina ile gerçekleştirmektedir. Bir kombinin ortalama ömrü 25 yıldır.

Bu süreyi uzatmak veya düşürmek sizin elinizdedir. Her sene yaptıracağınız bakımlar bu süreç için etkendir.

Demirdöküm kombi ve şofben cihazınızdan verimli sıcak su almak ve arıza ile karşılaşmamak için her sene düzenli bakımlarınızı mutlaka yaptırınız.

Demirdöküm kombi ve şofben üniteleriniz sıcak suyu diğer kombi cihazlarında olduğu gibi eşanjör diye adlandırılan kazanlarda sağlamaktadır.

Bu parça zaman içinde şebeke suyunun sertliğinden ve kireçli olmasından dolayı tabaka bağlar.

Bu da aynı çaydanlıklarınızda olduğu gibi kireç tabakası oluşumu yüzünden suyu ısıtamaz. Bu durum gazınızın boşa yanması, suyunuzun da asla ısınamaması demektir.

Ankara Demirdöküm Servisi bu durumun önüne geçmek için cihazınızın eşanjörünü temizler ve size sağlıklı bir kullanım sunar.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak hatırlatmak istediğimiz bir diğer husus da kombi ve şofben gaz ayarlarınızı sık sık kontrol ettirmenizdir.

Ayrıca ısı ve kalorifer sensörlerinizin de gözden geçirilmesi, eger işlevini yitirmişse değiştirilmesi şarttır. Demirdöküm kombi ve şofbenleriniz için en etkili ve hızlı servisi bizim sağladığımızı asla unutmayınız.

Demirdöküm klima ünitelernizin tüm sorunları için sizlere yılın her günü yardımcı olmaktayız. Yaz veya kış ayları olması kesinlikle fark etmez.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak klima cihazlarınızın nakil işlemi, gaz dolumu, parça temini, arıza giderilmesi gibi işlerini yetenekli teknisyenlerimiz vasıtası ile gerçekleştirmekteyiz.

Klima kompresör değişimi için de firmamızda görevli arkadaşlarımız her zaman sizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara Demirdöküm Klima Servisi bina dış cephe mantolaması için sökülmesi gereken klima dış ünitelerinizi cihazınızın gazını kaçırmadan, borularını kırmadan, tekrar montaj esnasında size masraf ettirmeden yapmaktadır.

İşten anlamayan kişilere asla bu işlemi yaptırmayın, klima cihazınızı tehlikeye atmayın. Demirdöküm klima gaz kaçaklarınızı da teknisyenlerimiz itina ile yapmaktadır.

Yaptığımız her işlem tam 1 yıl firmamız garantisi dahilindedir. Üstelik işciliklerimiz de bu garanti kapsamındadır.

Ankara bölgesinin hangi noktasında olursanız olun sizlere hizmet edecek bir Demirdöküm servisi ekibi mutlaka vardır. ulaşmak ve servis yazdırmak için arayabilir veya internet sitemiz üzerinden not bırakabilirsiniz.

Mutlaka sizlere geri dönüş sağlayacak olan Ankara Demirdöküm Servisi personelleri şikayetlerinizi değerlendirmeye alacaktır. Sizlerden gelen çağrılar 24 saat yanıtlanmakta ve ilgili birime aktarılmaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi hızlı, disiplinli ve düzenli çalışmaları ile kombi şofben klima ve kazan sistemleriniz için etkili çözümler üretmektedir.

Yılların bilgi ve birikimini Demirdöküm markalı cihazlarınızın tamir ve bakımı için uygulamakta, başarılı sonuçları bu sayede almaktayız. İş yerimizde sertifikasız, deneyimsiz ve işini bilmeyen personel çalışmamaktadır.

Demirdöküm markalı kombi ve şofben ünitelerinizin her 5 yılda bir defa atölye bakımına alınması gerektiğini biliyormusunuz ? Konu ile ilgili personellerimizi arayın, bu işlemin ne denli önemli olduğunu teknik detayları ile açıklasınlar.

Unutmayınız ki hiç bir şey can güvenliğimizden önemli değildir. Ankara Demirdöküm Servisi sizlerin güvenliği ve konforunu her zaman ilk sırada tutmakta ve öncelik tanımaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi tamir veya bakım yaptırdığınız cihazlarınızın işlem ücretini ödemeniz için mobil pos cihazlarını devreye sokmuştur.

Nakit ücret ödemek istemezseniz ekiplerimizi ikaz ederek mobil pos cihazını kullanabilirsiniz. Sizlere kolaylık sağlayan bu işlem, nakit paranız olmasa bile tamirat yaptırabilmenizi, sorununuzu gecikmeden çözmenizi sağlamaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi çağrı merkezleri 24 saat cevap alabileceğiniz, kayıt açtırabileceğiniz veya telefon ile destek alabileceğiniz şekilde çalışmaktadır.

Personellerimiz vardiya usulü çalışmakta ve sizlere hizmet etmek için tüm gücünü ortaya koymaktadır.

Demirdöküm markasına sahip olan müşterilerimiz, ne denli doğru bir tercih yaptıklarını vermiş olduğumuz servis hizmetinin kalitesini deneyimlediklerinde göreceklerdir.

Yorum yapın