Ankara Baymak Servisi

Ankara Baymak Servisi her yönü ile mükemmel bir servis işletmesidir. Kombi bakımı, klima nakil işlemi, şofben tamiri gibi tecrübe ve ustalık isteyen tüm işlerinde Baymak olarak bizlere güvenebilir, cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin dev markaları arasında olan Baymak, kaliteli ürünleri ile göz doldurarak ülkemizde olduğu kadar dünyanın da pek çok yerinde tercih edilir olmuştur.

Ülkemizde Baymak marka ürünün girmediği ev ve iş yeri herhalde yoktur. Bu denli büyük ve satış hacmi yüksek olan markanın Ankara bölgesi için kurulan ve Ankara Baymak Servisi ismi ile hizmet eden bir koluyuz.

Baymak marka kombi kullanıcısıysanız ve cihazınızdan gaz kokusu geliyorsa hemen kombinizin yanındaki gaz vanası ile birlikte apartmanınızdaki sayacın yanındaki vanayı kapatınız.

Hemen ortamı havalandırarak taze hava girmesiniz sağlayınız. Ankara Baymak Servisi olarak tavsiyemiz asla elektrik prizlerine dokunmayınız, çakmak ve kibritten uzak durunuz. Alo 187 nin aranması da ilk yapılacak işlemler arasındadır.

Aynı şekilde Baymak markalı şofben kullanıcısıysanız, yukarda anlattığımız durum yaşanıyorsa yapacaklarınız da aynıdır. Ankara Baymak Servisi gaz kaçaklarının tespiti için gaz alarm cihazı taktırmanızı önermektedir.

Ayrıca bacalı tip kombi cihazları terk edilmeli ve yeni nesil hermetik veya yoğuşmalı cihazlara geçiş sağlanmalıdır.

Ankara Baymak Servisi personelleri evinize veya iş yerinize yeni alacağınız cihazların seçiminde de yardımcı olmaktadır. Unutmayın; kombi ve şofben cihazlarınızın değişiminde öncelikle proje çizdirmelisiniz.

Yoksa Baymak yetkili servisi personelleri cihazınızı kullanıma açmaz, garantinizi onaylamaz. Evraksız kombi kullanmanın da sorumluluğu büyük, cezası ağırdır.

Ankara Baymak Servisi personellerinin tavsiyesi kombi değişimlerini yaz aylarında yaptırarak kışın mağduriyet yaşamanızı önlemektir. Şofben cihazlarında da durum aynıdır.

Özellikle eski tip şofbenlerin kullanımına son verilmeli, yeni esil cihazlar tercih edilmelidir.

Baymak servisi çatısı altında Ankara bölgesi için hizmet veren personellerimiz klima ile ilgili sorunlarınız için de çözüm merkezi olarak görev yapmaktadır. Nakil gerektiren baymak klima ünitelerinizin işlemleri büyük bir titizlik ve itina ile gerçekleştirilir.

Ankara Baymak Servisi bünyesinde görevli personellerimiz borularınızı kırmadan, klima gazınızı kaçırmadan demontaj yapar ve takılacağı yerde de aynı titizlikte montajlama i işlemi yapar.

Ankara Baymak Servisi çağrı merkezleri, her zaman cevap alabileceğiniz, servis isteyebileceğiniz veya telefon desteği alabileceğiniz şekilde çalışmaktadır.

Sabah akşam, hafta içi hafta sonu, hiç bir şekilde zaman & saat sorunu olmadan bizi arayabilir, Baymak Servisi kalitesini yaşayabilirsiniz.

Her müdahalemiz, kullandığımız her malzeme, hatta işciliğimiz bile firma çatısı altında 1 yıl garantilidir. İleride oluşabilecek aynı sorun için sizlere servis formu vermekteyiz.

Bu evrağı saklayın. Sorunun tekrarlanması halinde hiç bir ücret ödemeden tamiratınızı tekrarlatabilirsiniz. Ankara Baymak Servisi her zaman müşteri çıkarlarını ve rahatını ön planda tutan çalışmaları ile göz doldurmaktadır.

Yorum yapın